Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lurid: to, że sprzedawali tam również coś sensownego nie wyklucza, że było tam mnóstwo elektrośmieci. Poza tym skoro byli takim dobrym sklepem to czemu znikają ( ͡° ͜ʖ ͡°) I teraz będziesz wysyłał do nich robota do Tajlandii czy gdzie tam XD
@Gorkel: Na Allegro też jest mnóstwo elektrośmieci, więc nie rozumiem o co ci chodzi. Od dawna znajdziesz tam również wielu sprzedawców z Chin. Shopee znika, bo najwidoczniej nie podołali finansowo, ale klienci nie mogli narzekać. Na odkurzacz mam gwarancje producenta, a przesyłka była z Polski. Przecież pisałem, że byli tam też normalni polscy sprzedawcy. Jak z czegoś nie korzystałeś to nie krytykuj, bo nie wiesz o czym mówisz.
@Gorkel: nic nie będzie wysyłał to Tajlandii, bo kupił od polskiego sprzedawcy - dokładnie tak samo jak zrobiłby przez Allegro, tylko na Shopee miał znacznie taniej.
@Gorkel: badziewia było sporo, ale cześć sprzedawców oferowała również "normalne" towary taniej niż na allegro. Ponadto shopee sypało kuponami. Kupiłem olbrzymią ilość produktów właściwie pół darmo dzięki nim