Wpis z mikrobloga

@taktomojekonto: znaczy nie wiem do czego pijesz z tymi dwoma milionami, ale może to była babcia bo nie byłem światkiem. Słyszałem jak juz o nim jakiś czas gadają i na pewno zgadzają i może inną historie opowiadali, ale kilka rzeczy się zgadza:

- uwaga na pande, to chodzi o jego psa.
- pies biega wolno
- pies się chciał bawić, ale tylko właściciel o tym wie
- pies dalej biega wieć
Chcecie czy nie, to jest to zacofany naród, mentalnie będący jeszcze jakieś 20-30 lat wstecz i tego nie zmienicie.


@: ja za to mam z roboty znajomych Ukraińców i gdyby nie akcent to jest to normalny korpo człowiek średniej klasy
Ja jak i wiele osób zna choć 1 osobę, której życie uprzykrzyli w mniejszy czy większy sposób Ukraińcy


@: Ja jak i wiele osób zna choć 1 osobę, której życie uprzykrzyli w mniejszy czy większy sposób Polacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@: no a ja znam też osobiście wielu Polaków, którym inni Polacy zgotowali takie piekło, że głowa mała. Wielu osobom zrobiła to ich własną rodzina.
Nie kojarzę żeby pisali o tym na Fejsie i sugerowali zabijanie ich (bo to się dzieje na wojnie).

Haraszo?
Ja jak i wiele osób zna choć 1 osobę, której życie uprzykrzyli w mniejszy czy większy sposób Ukraińcy. Chcecie czy nie, to jest to zacofany naród, mentalnie będący jeszcze jakieś 20-30 lat wstecz i tego nie zmienicie.


@: michkoPLX i dlatego nagle masz szary nick i ban na wykopie xDD #!$%@? onuce, gardze wami