Wpis z mikrobloga

@Gensek: Ja jak i wiele osób zna choć 1 osobę, której życie uprzykrzyli w mniejszy czy większy sposób Ukraińcy. Chcecie czy nie, to jest to zacofany naród, mentalnie będący jeszcze jakieś 20-30 lat wstecz i tego nie zmienicie.
@bartuszynski: zgadza się. Ostatnio mnie jakiś szczuropies obszczekał na leśnej drodze jak jechałem na rowerze. Nauczony życiem, po prostu odgradzałem się od niego rowerem i zaczekałem aż przyjdzie właściciel, powiedziałem mu że nic się nie stało, życzyłem miłego dnia i odjechałem, wszyscy byli zadowoleni nikt nikomu dnia nie zepsuł wyzywaniem i krzykami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michkoPLX: Sądząc po takim komentarzu raczej mamy do czynienia ze szczekaczem, który rozumiem nie grzeszy, więc wątpię w taki rozwój sytuacji. Taki szczekacz mnie kiedyś opisał na grupie osiedlowej, bo śmiałam wystąpić o przyznanie mi dożywotniej renty płatnej przez tego pana.
@dzangyl: to nic ….. mojemu byłemu sąsiadowi u niego na osiedlu pies zagryzł jego maltańczyka … przegryzł mu kręgosłup mieszaniec jakiś. Przyszła właścicielka i na nią się drze że bandera ok, wołyń ok, ale to już przesada ;) ona oczy w słup i pokazuje mu polski paszport :)
@Gensek: Ja jak i wiele osób zna choć 1 osobę, której życie uprzykrzyli w mniejszy czy większy sposób Ukraińcy. Chcecie czy nie, to jest to zacofany naród, mentalnie będący jeszcze jakieś 20-30 lat wstecz i tego nie zmienicie.


@michkoPLX: mi Polacy uprzykrzają życie, ale Polacy to sto lat za Murzynami. Takie życie.
@michkoPLX: mi uprzykrzają życie jednak bardziej Polacy, natomiast większość Ukraińców których spotkałem była miła albo zupełnie obojętna, mnie to Polacy okradli, pobili i oszukali.
Dodam też że nie znam żadnej rodziny polskiej bez problemu z alkoholem.
Twoje argumenty są słabe.
@Gensek: tylko że ten debil co chwile na tej grupie wypisuje jakieś problemy z ukraincami, a jak koło niego przechodzą to nawet nie szczeknie. A psa kopneli bo go wypuścił i chciał co prawda się pobawić z dzieckiem, ale tata dziecka uznał że inaczej może być. Wiem co mówie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Pamiętajcie kij ma dwa końce.