Wpis z mikrobloga

Bartosiak


@tusk: Nie wiem kim jest gość, ale odnośnie potencjalnego konfliktu Chiny-USA to raczej nie o jakąś jedną firmę będzie chodziło jak coś a o patenty, USA blokuje chińczykom technologie, sprzedaż, produkcje etc. przykładem może być np. sprzedaż Chinczykom wydajnych kart graficznych nvidii oraz ich chipów, powód? AI, USA nie chce aby chińczyki nie daj bóg wyprzedzili ich w tej dziedzinie i blokują im możliwości sprzętowe.

Czy to doprowadzi do wojny?
@ZygmnuntIgthorn
Cóż, założyłem, że część z prymatem jest częścią żartobliwą a reszta nie.
Widać, ze przeceniłem autora, ale jakbym jednak nie przecenił to poniżej wyjaśnienie, bo tekst:

Co ty gadasz, jakie niby chipy. Jankes będzie się bił z chińczykiem o to, komu lepiej chodzi Wiedźmin, albo GTA? Kolejny pseudo ekspert.

mnie przeraził... tzn może tak, impotencja umysłowa stojąca za tym tekstem jest tak wielka, że sam już nie wiem, czy to troll
@voldi: No dobra, ale w głównym wpisie opa nie ma żadnej reszty. Jest tylko żart z prymatu.


@ZygmnuntIgthorn: no ażż sobie wpisałem kto to ten Bartosiak i gość rzeczywiście ma filmiki na necie "USA zatrzymają Chiny? Czy Putin zbuduje milionową armię? - dr Jacek Bartosiak"
itp. więc wybacz, ni #!$%@? nie widziałem tu żartu, żart zaczyna się dla mnie w zdaniu 2 co najwyżej, bo tam zaczyna mówić o prymacie