Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taką mam rozkminę - jak to w końcu jest z tym zodiakarstwem? Niby to bez sensu, logika każe wątpić, a naukowo raczej nie jest w to żaden sposób udowodnione. No ale tak z ciekawości sprawdziłem dopasowanie z moją obecną i poprzednimi dwoma nieudanymi...

1) Pierwsza para znaków była raczej niedopasowana i w teorii mogliśmy się dogadywać tylko na zasadzie bycia swoim skrajnym przeciwieństwem - to było dobre, ale tylko dla koleżeńskich relacji.

2) Druga para znaków to tak całkiem niedopasowana i według stronek powinniśmy się kompletnie nie rozumieć. No i tutaj też tak było, bo ja do dziś pojęcia nie mam, czego ta laska ode mnie oczekiwała. Według mnie sama sobie przeczyła.

3) I wreszcie trzecia para - według tych wszystkich dopasowań, to powinniśmy pasować do siebie idealnie... i tak właśnie było. Zasadniczo opis relacji tego połączenia to my 1:1. Nawet robiła rzeczy typowe dla swojego znaku, czyli pierwsza wychodziła z inicjatywą i chciała wprost potwierdzenia czy wte, czy wewte.

Czy ktoś z was też to kiedyś sprawdzał albo się nad tym zastanawiał? Zrobiłem taki risercz z nudów i nadal trochę mnie to zastanawia. Na czym w ogóle bazuje to, że ktoś z takim znakiem ma taki a taki charakter? Szukałem jakiegoś wyjaśnienia, ale nic nie znalazłem.

Oczywiście, nadal śmieszą mnie "zodiakary" i inne takie, ale u mnie w praktyce okazuje się, że wyszło mi tylko wtedy, kiedy mieliśmy pasujące znaki. Niby może to być kompletny przypadek, ale jednak trochę zastanawiające... To jak to jest z tym?

#zwiazki #milosc #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #astronomia #zodiakara

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c12c42cdab2baf82043af1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Taką mam rozkminę - jak to w końcu ...

źródło: comment_16736202413lyI6HdPtlBB6LlaxRjTNV.jpg

Pobierz
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Według mnie to wynika z okresu prenatalnego. Nie do końca wiemy, co się dzieje podczas miesięcy, które spędzamy w łonie matki. Pory roku, a co za tym idzie różnego rodzaju oddziaływanie fal, temperatur i mikrocząsteczek, nie są jednakowe przez cały okres 9 miesięcy. Nie ma jednak co wierzyć horoskopom. Lepiej działać :)
@ciasteczkowy_otwur: też uważam że horoskop ma genezę z okresu prenatalnego oraz niemowlęcego, przede wszystkim diety - dziś o takie korelacje ciężko bo mamy globalizację i lodówki, ale kilkaset czy kilka tysięcy lat temu dieta jednej ciężarnej która urodziła wiosną a drugiej która jesienią były bardzo różne w poszczególnych trymestrach. I obecność lub brak poszczególnych składników odżywczych mogła wpływać na płód i potem dziecko. Po drugie - przy spędzaniu większości czasu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem co za astrologiczne gówno wymyślają różni ludzie i nie ma to większego znaczenia.

Są jednak pewne podstawy kulturowe by były pewne zauważalne statystycznie różnice między ludźmi - może być tak, że:

- dzieci urodzone w grudniu będą szły rocznikowo z dziećmi urodzonymi ze stycznia do szkoły podczas gdy realnie dzieli je prawie rok rozwoju, i może się okazać, że dzieci ze stycznia będą statystycznie ciut bardziej dominujące/otwarte/ekstrawertyczne.

-
@AnonimoweMirkoWyznania: ja trochę czytam o znakach zodiaku i jak pojawia się potencjalny partner to z ciekawości sprawdzam nasze dopasowanie i to czym druga strona #!$%@? się w relacjach (nie sugeruje się tym i nie traktuje tego jako wyznacznik). Podobno słoneczny znak zodiaku to nie wszystko, ważne jest też jaki znak zodiaku posiada się w księżycu, ascendencie i innych planetach. Tak z ciekawości, jakie to są połączenia znaków zodiaku, o których wspomniałeś
ja trochę czytam o znakach zodiaku i jak pojawia się potencjalny partner


@panthererose: To by tłumaczyło twoje zidiociałe poglądy i antynaukowość. Mówiłaś coś o prymitywach podczas naszej rozmowy o zakazie prostytucji, a tu wyszło szydło z wora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pralko-suszarka: nigdy nie brałam udziału w rozmowie o zakazie prostytucji, więc na przyszłość upewnij się komu odpisujesz na komentarz zanim ocenisz go po jednym wpisie, że ma "zidiociałe poglądy", bo jak na razie jedyną zidiociałą osobą jesteś ty