Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: może spróbuj w jakieś starocie, moja np przekonała się jak Jej przypomniałem o jazz jackrabbit 2, albo wormsach :) coś z dzieciństwa, w co mogła grać z braćmi, czy kimkolwiek;)
@NoMoRe: fuck u mnie to samo! :D łączmy się w bólu, mam dobry sprzęt a ciągle każe ściszać, czasami jak mnie to drażni to mówię "nie mogę, nie widzisz że wojna jest?! wojny nie da się ściszyć, ludzie umierają" hehehe palenie głupa czasami się przydaje ;)
@Liquid_Snake: u mnie na szczęście mijamy się zajęciami na studiach, więc czasem można trochę #!$%@?ć:D

najgorsze jak się gra w coś typu RO2, gdzie TRZEBA słyszeć co się dzieje w okół
@Liquid_Snake: również BFa bardzo lubię, ale między BFem a RO2 jest ta różnica, że BF to totalny arcade. a RO2 to w pewnym sensie symulator

ostrzegam trochę przed tym tytułem, pierwsze 5-10 godzin giniesz i masz staty 1-20

ta gra tak bardzo wymusza gre zespołową, że bez niej się po prostu przegrywa
@Liquid_Snake: z tego co się orientuję to tak, tylko PC

a co do BFa to ja tam staram się iść z duchem czasu, nie wspominać jak było, tylko ogarniać jak jest :) mi tam się podoba;) trochę za dużo wybuchó#!$%@?ąd ale ogólnie mi się podoba;)
@Liquid_Snake: ja tam nie wiem;) tyle ludzie narzekają, a ja jakoś za bardzo ich nie doświadczyłem jeszcze szczerze mówiąc, może czasem hitboxy trochę ssą, ale poza tym nie zdarzyło mi się nic strasznego
@Liquid_Snake: aaa.. miałem BF3 na konsole, po szukaniu się grając w 24 graczy się zapłakałem... w końcu po bardzo dużej przecenie kupiłem na PC

w tym to fakt, BF na konsole skończył się na BFBC2, BF3 to była męka na konsoli
@NoMoRe: w 4 ponoć tak, w BF3 to jakaś kpina, nigdy nie mogłem wyczuć snajperki, w BC2 które jest niby najbardziej arkejdowe miałem tak obcykanego GOLa że z kilometra trafiałem w głowę gościa pomykającego skuterem.
@Liquid_Snake: ja pamiętam swój jeden kill w BFBC2 na tej mapie pustynnej... z odległości powyżej kilometra, trafiłem kolesia jadącego w hummerze, do tego skręcał akurat

99% fart, ale ten strzał był niesamowity