Wpis z mikrobloga

@plazma: wiem-ciągałem aluminiową gdzie 27,5t kamienia z kopalni to była 1/3 objętości...a jak w piątek był SMS "4x betoniarnia" to nie jechało się cztery razy a ilość piasku była zgodna z poleceniem BOSS'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotrFr: mocny tłok czy #!$%@? budynek - zapraszam wanniarzy do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@600GSX-R: a gdybyś Ty widział tę fontannę oleju z jebniętego węża w momencie kiedy siłownik dźwiga pełną wannę:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@600GSX-R: też właśnie miałem i jak głupi patrzyłem na tę fontannę i na powoli opadającą wanienkę zamiast pomyśleć i odjechać póki wszystko w górze. Cóż, jak się nie ma w głowie to ma się w nogach (rękach). Musiałem później łopatą z 4 tony miału wywalić :)
@Ar_0: Jak to w życiu - są lekcje tańsze i droższe. Mi "na szczęście"wąż strzelił na początku (+/-1 sekwencja tłoka) także wanienka opadła, wyłączyłem pompę, odjechałem aby nie blokować wysypu no i zadzwoniłem: "halo Boss, yes Michael, yes problem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaraz Dziad załatwił Dziada wioskę czy dwie obok i tam to szybko naprawili i wróciłem do gry. Wanna-piękne czasy, ja dobrze wspominam.