Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #zakupsamochodu
Mirki jaka jest wasza opinia o samochodach marki Mini?
Mówiąc szczerze mi ich design sie podoba, moze mało męski, moze fura dla kobiety ale mi sie podoba. Niemniej nie znam nikogo kto jeździ tym samochodem i nie mam pojęcia jak z kosztami i awaryjnością.
Spodobał mi się ten model i stąd ta refleksja
https://www.autoscout24.at/angebote/mini-john-cooper-works-hatch-aut-19tkm-vollaustt-1-besitz-tausch-mgl-benzin-grau-27f0d1b9-1bb2-4abc-ac92-8af3a1e4c7fc?utm_source=web-share&utm_medium=copy&utm_campaign=share
  • 4
  • Odpowiedz
@JudeMason: poza designem nie mają za wiele do zaoferowania. Mnie dodatkowo strasznie wkurza, że design wnętrza jest taki a nie inny kosztem ergonomii.
Plus cena - zdecydowanie za wysoka.
  • Odpowiedz
@JudeMason: Mini to niby bmw ale to jakby odrzut z bmw. Tam są ładowane napędy FWD i to widać jak bardzo odstają od wypracowanych RWD w beemce, więc nie sugeruj się marką matką.

Same auta wyglądają zajebiście i to jest ich największa zaleta. Niestety wad jest bardzo dużo. Po pierwsze jak nie jesteś drobnym facetem lub babeczką to zwyczajnie będzie ci w nim ciasno. Ten hatch 3 drzwiowy to super malutka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudeMason: bierz i się nie zastanawiaj. To są świetne samochody, wspaniałe prowadzenie, banan ma twarzy na każdym zakręcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak posłuchasz wydechu, to już nie będzie odwrotu. Naped FWD w Mini to żadna wada. One są tak przyklejone do drogi, że wystarczą dobre opony i ogień. Jak każde auto "sportowe" zakup Mini to kompromis, zwlaszcza JCW. Jest twarde, sztywne, trzeszczy na każdej nierówności
  • Odpowiedz