Wpis z mikrobloga

Niby sami programiści 15k, elita internetu, wybitni specjaliści od finansów, ekonomii, wirusologii czy stratedzy wojenni.
W rzeczywistości 90% to pryszczate przegrywy, spermiarze i zawistni ludzie.
Ten post idealnie to pokazał. Ha tfu na Was.
Reszcie użytkowników z rigczem dziękuje za utrzymanie jako takiego poziomu.
#przegryw #spermiarzalert
#niewiemjaktootagowac
#podruzujzwykopem
Mr_A - Niby sami programiści 15k, elita internetu, wybitni specjaliści od finansów, e...

źródło: comment_1673512001d8rSlmZLymUB32ITvachE3.jpg

Pobierz
  • 65
@Jechanka: gość się chwali, że spełnia swoje marzenie udając się w podróż po Azji, a wykopki dostały szału i go cisną, że oklepany kierunek, że głupie marzenie itd.
@Mr_A: Trochę chyba się zesrałeś. Fakt, sporo komentarzy beznadziejnie głupich, ale takie same też jest wrzucanie setnej z kolei relacji z mało oryginalnej jednak podróży i liczenie na to, że internety będą grzecznie chwalić parę odważnych podróżników za każdym jednym razem. Ot tym razem ludzie mieli dość dali temu wyraz tak, jak umieli :P
@Mr_A: no ja jak widzę zakolaka z młodą julką, to mam nadzieję że kiedyś Julka znajdzie dobrą pracę i beta bankomat nie będzie jej potrzebny. Za kilka dekad IT przestanie być w mecie i Karen zaczną uciekać od programistów do inżynierów innych kierunków
@Mr_A: też mnie zirytowały komentarze pod tym wpisem. Chłopak się pewnie cieszy i chciał się trochę podzielić swoim szczęściem a trochę dostać atencji ale oczywiście trzeba się #!$%@?ć o cokolwiek siedząc przed monitorem. Każdy chce czasem dostać trochę atencji i nie widzę nic w tym złego
gość się chwali, że spełnia swoje marzenie udając się w podróż po Azji, a wykopki dostały szału i go cisną, że oklepany kierunek, że głupie marzenie itd.


@Mr_A: i najlepsze, że chcieli źle ale ostatecznie te ich złośliwe komentarze #!$%@?ły wpis na pierwsze miejsce w gorących i OP dostał duże zasięgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)