Wpis z mikrobloga

Niby sami programiści 15k, elita internetu, wybitni specjaliści od finansów, ekonomii, wirusologii czy stratedzy wojenni.
W rzeczywistości 90% to pryszczate przegrywy, spermiarze i zawistni ludzie.
Ten post idealnie to pokazał. Ha tfu na Was.
Reszcie użytkowników z rigczem dziękuje za utrzymanie jako takiego poziomu.
#przegryw #spermiarzalert
#niewiemjaktootagowac
#podruzujzwykopem
Mr_A - Niby sami programiści 15k, elita internetu, wybitni specjaliści od finansów, e...

źródło: comment_1673512001d8rSlmZLymUB32ITvachE3.jpg

Pobierz
  • 65
@Mr_A: Jak ten wpis zobaczyłem i chamskie komentarze wykopowych debili pod nim to aż mnie zatkało. Na wykopie nie można nic powiedzieć, zapytać się czy pochwalić. Kupileś auto? Złe. Jedziesz na wycieczkę do Tajlandii? Czemu nie #!$%@? do Afganistanu po przecież w Tajlandii wszyscy już byli i jak wogóle śmiesz próbować zrobić blog podróżniczy. Nie wiem, skończyleś studia? #!$%@? to tylko papierek, na pewno nic nie wiesz i na pewno będziesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_A: "Niby sami programiści 15k, elita internetu, wybitni specjaliści od finansów, ekonomii, wirusologii czy stratedzy wojenni.
W rzeczywistości 90% to pryszczate przegrywy, spermiarze i zawistni ludzie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_A: o nie, jakim prawem ktoś śmieje się z kogoś w internecie, o nie, co ja zrobię teraz. Hmm, można też wrzucić zdejcie i to zostawić a nie linkować 10 sociali i liczyć na followy XD szok, ludzie w necie mogą krytykować coś co inni wrzucają XD
@PrawaRenka: dokladnie tak, tak samo #!$%@?ło mnie "pc master race" na świecie meme, a walka konsoli z pc to raczej koleżeńskie dokuczanie sobie a na wykopie widziałem komentarze z takim #!$%@? jadem jedni kontra drudzy :D Wersja ogolnoswiatowa smiechowych internetowych wojenek, smieszne memy,
wersja PL, to #!$%@? CIE bo...; grasz na konsoli.
Jestes debilem bo...; grasz na konsoli

:D chyba dlatego co jakis czas uciekam z wykopu : D ale mirko
@Mr_A: dupa boli co niektórych że ich nie stać na coś takiego. Ze ledwo mają co jeść i do tego długi w banku i u znajomych po uszy. Jak te stare baby, a po co to komu, a kto to widział, a mnie to się nie podoba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_A

Skopiuję to, co napisałam pod tamtym wpisem:

wykopki mają rację, bo OP nie szuka niczego więcej tutaj niż atencji i lajków w social mediach xD widać, że to jego jedyny content tutaj i szuka tylko autopromocji na mirko xD


Ale niektórzy będą klaskać uszami, bo się znowu dali nabrać na typa, który zwieje stąd jak tylko dostanie wystarczająco dużo zasięgów na IG i YT xD
@Mr_A: #!$%@?, ludzie, ale wy czegoś nie rozumiecie. Wykop, Reddit to portale informacyjne, nawet jeżeli zwykle te info są z dupy. Co kogo obchodzi że randomowa osoba z PL kupiła samochód czy pojechała na wakacje. Weźcie się zastanówcie. Jadę gdzieś i mam pisać randomom co robię, tworzyć jakieś artykuły co warto zobaczyć w miejscu gdzie było już milion ludzi przede mną? Nie macie znajomych czy mają was już dość? Cały ten