Wpis z mikrobloga

cześć
Zapraszam Was dzisiaj na Santorini, które odwiedziłem w czerwcu 2022 roku. Chciałem na żywo zobaczyć te słynne piękne białe domki, niebieskie dachy kościółków i kapliczek oraz niesamowite widoki, które można spotkać na każdym kroku. Z wyjazdu przygotowałem dla Was wpis o najciekawszych atrakcjach na wyspie.
Zapraszam do znaleziska

Wybrane atrakcje, o których przeczytacie w artykule:
- Oia (najpiękniejsze miasto na Santorini)
- starożytne miasto Aktotiri
- starożytne miasto Thera
- Serce Santorini
- Skała Skaros
- Czerwona plaża

https://www.wykop.pl/link/6980055/santorini-grecja-urzekajaca-wyspa/

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi znaleziskami to zapraszam do śledzenia hashtagu #antekpodrozuje

#antekpodrozuje #europa #grecja #podroze #turystyka #podrozujzwykopem #zainteresowania
Pobierz antekwpodrozy - cześć
Zapraszam Was dzisiaj na Santorini, które odwiedziłem w czerwc...
źródło: comment_1673507550NphuleBd8TlpJ04bxxn3zh.jpg
  • 28
@antekwpodrozy: Byłam pod koniec września i robi wrazenie ale szkoda mi było autentycznie ludzi mieszkających tam na stałe, wszystkie te tabliczki w Oia żeby nie wchodzić na dachy albo nie robić zdjec dzieciom na boisku wtf. Z innych kwestii to nasłuchałam się jak tam drogo a nie wydalam jakoś dużo więcej niż na inne kierunki. Zdecydowanie lepiej zwiedzac po sezonie.
@antekwpodrozy: Antek może nie na temat, ale skoro tak podróżujesz to pewnie auta wynajmujesz. 17 kwietnia lecę na Rodos. Myślisz, że lepiej przez neta rezerwować auto full ubezpieczenie bez wkładu na 7 dni za 120 euro czy coś wyrwę lepiej na miejscu?
@kopek: ja ci mogę Rodos polecić. Osobiście byłem w Kolymbia Sun, niby 3* ale ja byłem bardzo zadowolony. Teraz w kwietniu udało mi się po 500zł za osobę all inclusive w Delfinia Resort 4* wyrwać i lecę znowu. W tej cenie żal mi było nie brać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kopek: do Kolymbia Sun jechałem z Tui ale teraz ceny posrane i ogólnie dużo taniej samemu więc samemu na booking zarezerwowałem. Ale np na stronie hotelu często tanio jest. Warto też letyshop użyć bo bardzo często jest 10 procent cashback z booking. Jak nie masz konta to daj znać to link wyśle do rejestracji bo tak to z 10zl czy 20zl na start dają i tobie i mi.