Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ahahahaha. Pamiętacie może mój wpis sprzed tygodnia? Chyba nie ma gorszego typu kobiet niz ladne wysokie mlode blondynki lekarki jedynaczki z rodzin lekarskich. Poznalem jedna taka i bylismy na dwoch randkach i poziom ksiezniczkowania wybil poza moja skale

I ta dziewczyna to na 99% ta lekarka z tego dzisiejszego wpisu!!! medycyna to nie tylko sposób na życie ale też i pasja

ale świat maly. Czyli poległem na tym że zarabiając ponad 450,000 netto cebulionow rocznie dalej chodzę na kebsa... Ale srogo się zaśmiałem.
A tak w ogóle to bardzo ładna i elokwentną dziewczyna, tylko że materializm podkręcony do 11.

Ale ja naprawdę nie wiem jak takie dziewczyny chcą znaleźć jakiegoś partnera mając takie wymagania. Mam kolegę lekarza Szwajcara. Chad jakich mało, wysoki przystojny umięśniony blondyn co jest chirurgiem w Zurychu. Chłop ma 35 lat, ma swoje mieszkanie w Zurychu, jeździ 4x do roku surfować po świecie. I wiecie jakie dziewczyny wybiera-obraca? Aktorki, nauczycielki, przedszkolanki, dietetyczki, real estate. Wszystkie 6 do 10 na 10. Żadna, ale to żadna z nich nie była z tych "wyższych sfer" bo sam mówi że dla takiej to nigdy nie będzie good enough.

P.s. Dziękuję wszystkim co wysłali mi pw pod ostatnim moim wpisem żebym się nie podawał!

#tinder #programista15k #zwiazki #rozowepaski #lekarz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bedc66cdab2baf8203f38a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
ale świat maly. Czyli poległem na tym że zarabiając ponad 450,000 netto cebulionow rocznie dalej chodzę na kebsa... Ale srogo się zaśmiałem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety takie bieda-baiciarze jak ty i wykopowi #programista15k nigdy nie zrozumiecie, że zarabiając od pewnej kwoty już twoje ego jest na tyle ustabilizowane że nie odczuwasz potrzeby chwalenia się swoimi zarobkami na portalu ze śmiesznymi memami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie laski z czasem zostaną same, bo ich ego #!$%@?ło pod sufit. Nikt nie będzie wstanie sprostać takim wymaganiom. Z czasem jak się zestarzeje albo otworzy oczy albo zostanie kot i prosseco.
  • Odpowiedz
ChrupiącaStara: Z jednej strony taki materializm jest straszny, ale z drugiej rozumiem jej podejście. Korzystając z takiego tindera masz do wyboru tysiące osób, jeśli można wybrać kogoś bogatego to czemu nie skorzystać ? Co do twoich zarobków to jak na polskie warunki są spoko ale nie są oszałamiające. Uważasz się za niewiadomo kogo bo zarabiasz 7800 eur miesięcznie. Siedzę w polsce i lecę na 2 etaty w IT i mam miesięcznie trochę ponad 50k pln na czysto i nie jest to hajs który pozwala na życie jakie się widzi na instagramie/youtubie. Nadal jesteśmy tylko klasą średnią (tyle że na poziomie europejskim). Stać mnie na penthouse ? Nie. Stać na nowe porsche z salonu ? Nie.
To nawet nie jest poziom dobrze prosperującej firmy w polsce, nie mówiąc już o właścicielach międzynarodowych firm.
Dziewczyna ewidentnie szuka milionera który ją zabierze na prywatny jacht a potem helikopterem na prywatną wyspę. To jest kilka poziomów wyżej niż my jesteśmy.

#!$%@?ąc od hajsu, gdybyś miał mordę chada to by nie było tego posta i problemu z $ ;)
  • Odpowiedz
Nadal jesteśmy tylko klasą średnią (tyle że na poziomie europejskim). Stać mnie na penthouse ? Nie. Stać na nowe porsche z salonu ? Nie.


@AnonimoweMirkoWyznania: no myślę, że to kwestia Twojej mentalności bardziej Cie blokuje. Jeśli masz 50k na miesiąc to rata za Porsche czy Penthouse na poziomie 10-15 tys zł miesięcznie nie jest dla Ciebie jakimś wielkim obciążeniem finansowym. Tak samo jak odłożenie 1 mln zł na Porsche, to
  • Odpowiedz
Siedzę w polsce i lecę na 2 etaty w IT i mam miesięcznie trochę ponad 50k pln na czysto i nie jest to hajs który pozwala na życie jakie się widzi na instagramie/youtubie.


@AnonimoweMirkoWyznania: akurat znam pare osób z tej "branży" (ig/ytube). Wiesz jak tam się kupuje auto? Najniższa wpłata początkowa - 5%, jak firma leasingowa oczekuje 10% to już często szukają innej lub rezygnują z leasingu. Czasem wpłacą te
  • Odpowiedz