Wpis z mikrobloga

@danieloff: @printf: oczywiście, że to patologia

kamerzystę za zrobienie beki na filmiku z nierozgarniętego chłopaka #!$%@? na kilka miesięcy do aresztu i rozpętała się afera na cały kraj, a polsat od 10 lat produkuje program, gdzie płaci się kilka stówek upośledzonym alkoholikom ze wsi żeby cisnąć z nich bekę w telewizji i to już jest w porządku xD
@Hunchbacked: ale Andrzej to jest patola i głąb. Ostatnio oglądałem odcinek jak "układał" bele słomy. W skrócie 0 myślenia, aby ułożyć to tak, aby zajęło jak najmniej miejsca tylko wszystko sruuu jak popadnie, po drodze porozrywał też te taśmy, co wiążą bele i połowę słomy pogubił. Zadbać o siebie nie umie, a jeszcze opowiada w telewizji, że chce kobietę, co będzie zadbana itp.
@zimne_piwo: @printf: @FoxX21: czasem jak lecę po programach i na chwilę zatrzymam przy tego typu programach, patrzę na tych ludzi, którzy nieświadomi są żadnych wyższych celów i wiedzy w życiu, czy to przez swoje nieogarnięcie czy lenistwo czy upośledzenie, czy też zwykłe #!$%@?, to zastanawiam się po co ja się nad sobą nieraz tak znęcam, że się w myślach biczuje bo nierozumiem jakoegoś przepisu podstkowego prowadząc działalność, czy jakiegoś
A potem myślę sobie w sumie to nie wiem kto z nas ma szczęśliwsze i mniej problematyczne życie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FuriousViking: w szkole najwazniejszy byl sprawdzian z pszyrki. dzisiaj nawet nie pamietasz w ktorej klasie byla pszyrka w ktorej biologia. Takze jeden #!$%@?, kazdy se znajdzie powod do zmartwien, chyba ze sie skapnie ze na 99% rzeczy nie ma sie wplywu i zgodnie z nauka taoizmu
@forfame: @Van_Gato: Tacher to ten, co wynalazł tachograf ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FuriousViking: ale często miewam takie rozkminy podobne do twoich. I myślę sobie wtedy, że może oni mają szczęśliwe i mniej problematyczne życie, ale czy ja na pewno chciałbym tak żyć? I wtedy wracam grzecznie do #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)