Wpis z mikrobloga

@zimne_piwo Szkoda mi tych ludzi, bo nie są świadomi, że są posmiewiskiem w telewizji. Ludzie ich oglądają, bo czują się lepsi dzięki temu, że widzą, że ktoś jest mniej poradny życiowo niż oni. Ech, #!$%@?ć każdego, kto naśmiewa się z innych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@analboss:

Czy w takim przypadku państwo powinno dokonać przymusowej sterylizacji?

Ich potomstwo będzie miało 60iq i będzie polegać najprawdopodobniej na pomocy społecznej

A może ciebie trzeba wysterylizować bo nie jesteś geniuszem nie nadajesz się do eugenicznie czystego społeczeństwa?

O ile nie są dysfunkcyjnymi patusami co zaniedbują dzieci i robią ich 10 mimo wypłaty minimalnej - niech sobie żyją jak każdy inny.
myślę sobie w sumie to nie wiem kto z nas ma szczęśliwsze i mniej problematyczne życie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FuriousViking: widzisz, my się martwimy sytuacją w kraju, na świecie, czy będziemy mieli za co żyć, czy naszemu ewentualnemu potomstwu będzie się dobrze żyło, a taki chłopak pójdzie sobie na pickę, zje pickę i zadowolon. Nie mam wątpliwości, że bardzo często to oni są szczęśliwsi w życiu.
cooo XDDDD ja to muszę co chwile pauzować i rozchadzać XD


@Don_kiszot: czy ja wiem, osobiscie jestem dosc wyczulony na krindż, ale tutaj zwykli ludzie. no bo co, powiedzial late ekspreso? A twoja matka myslisz ze rozroznia latte od espresso? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Lubię ten program za to że życie takich ludzi jest proste. Picka, randka, browar, pogadanie z kolegami.... Zero głębszych rozkmin zamiata tego siedzisz se przed domem jak matka szczeny i pijesz herbatę ze słoja.
@printf: Moim zdaniem to jest przede wszystkim reportaż i program dokumentalny o samotnych mężczyznach z małych miejscowości. Morawscy nie zrobiliby takiego programu dla samej beki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co nie zmienia faktu, że oglądając czasami ma się poczucie, że śmiejesz się z niepełnosprawnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
prości ludzie trochę mi ich szkoda bo nie wiem czy są świadomi tego jak ukazuje ich telewizja. Niczym sie ten program nie rożni od gal mma patusów. Tez się zarabia na głupocie bądź nieporadności


Prości ludzie - trochę mi ich szkoda, bo nie wiem czy są świadomi tego, jak ukazuje ich telewizja.

Ten program niczym nie rożni się od gal mma-patusów, gdzie również zarabia się na głupocie bądź nieporadności.

@printf: Tylko
Pobierz StaryWedrowiec - > prości ludzie trochę mi ich szkoda bo nie wiem czy są świadomi teg...
źródło: comment_1673460604x8EGIs9U9Ieoc19UK2xCfH.jpg