Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@w_glab_przeszlosci: likwidacja przepisów, czyt. zniwelujmy prawo tak bardzo, by potem móc sobie je zmieniać z dnia na dzień dekretami, jak JE WŁODZIMIERZ PUTIN


ten twitt to konfabulacyjny rusofilski populizm

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Ty żartujesz, ale niektórzy naprawdę są opętani "onucami" i rzeczywiście tak myślą. Cokolwiek zaproponuje Konfederacja, będą robić fikołki i tłumaczyć że to złe i jak na tym zyska Putin. Tak jak tutaj, cała masa szarej masy próbuje tłumaczyć, że uproszczenie
@sl4yer: podaj mi jeden sensowny argumnet, w czym głosowanie na lewice, koalicje jest lepsze od głosowania na konfederacje? Lewica, PO niczym się nie różnią od PISu, to są detale, w państwie lewicy czy PO będziesz miał dokładnie ten sam syf co teraz, tyle, że światopoglądowo się coś zmieni, ale czy małżenstwa osob homo sprawią, że nasz kraj będzie lepszym miejscem do życia? No nie sądze, dalej będzie drogo, głupio, byle jako,
@NijuGMD: gdzieś tam się umocnili przez podział na początku wojny. Poszło o krytykowanie Putina xd
Wiadomo, że to wszystko jeden ciul, ale w końcu można oficjalnie pisać o "bandzie czworga", więc korzystam :v
@Leithain: nie musi ci brakować kasy, żeby stwierdzić, że jest źle. Jak widzę ile mojej pracy idzie na zmarnwianie zamiast na inwestycje w siebie i firmę to mnie krew zalewa
prosiłem o konkretny przykład kiedy konfa pomogła pisowi podnieść podatki


@Godir17: To nie wiem kogo, bo nie mnie. Mowa o tym, gdzie konfa wspiera PiS we wprowadzaniu zamordyzmu. Konkretny przypadek? Ot choćby aborcja.
czym głosowanie na lewice, koalicje jest lepsze od głosowania na konfederacje


@Godir17: lol ty tak na serio? konfederacja to najgorszy mozliwy wybor obecnie, laczy ze soba najgorsze cechy wszystkich partii (prymitywny neoliberalizm, zamordyzm i rusofilstwo). glosowanie na konfederacje moze byc rozpatrywane w kategoriach zdrady narodowej