Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Szmaciak: BCS jest dla mnie dobrze zbalansowany między elementami komediowymi, dramatycznymi i karykaturalnymi. Postacie są dobrze napisane, a nie są bo są jak w większości seriali. Akcja jest dość powolna co też mi pasuje. Najlepiej samemu sprawdzić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Towarzysz_Szmaciak: obejrzałeś 15-minutowy skrót historii, która trwa kilkadziesiąt godzin xd
Połowa pierwszego sezonu - czy tam w ogóle zdążyły powstać jakiekolwiek narkotyki? xD
Nie wiem, jakie są zasady w amerykańskiej policji i czy można kogoś sobie wpakować do radiowozu i wywieźć na akcję, czy nie, ale jeśli to, że wydaje ci się, że tak nie można, sprawia, że uważasz serial za infantylny, to może faktycznie nie oglądaj BCS. Tam prawnik nakłania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Towarzysz_Szmaciak: nie musisz przepraszać, po prostu nazywanie serialu infantylnym, bo wydaje ci się, że agent DEA nie może wsadzić sobie szwagra do radiowozu to naprawdę kiepski osąd.
Jakich przykładów miałeś o wiele więcej w tych trzech czy czterech odcinkach, które obejrzałeś, przez które nazywasz BB Tajemnicami Sagali dla nastolatków? I może dla wyjaśnienia - jakie seriale uważasz za dobre xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2-aminopirydyna: nie mówię, że źle, ale nie widzisz całej tej transformacji tak bardzo, nie widzisz potem Saula z BB w innym świetle i całe zakończenie ma słabszy wydźwięk, jeśli nie widzisz drogi, którą postać przeszła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Towarzysz_Szmaciak: zerknąłem w twój profil pod tag seriale, nie żebym się czepiał, ale przecież Mindhunter bazował na absurdalnej historii z ukrzyżowaniem dziecka między innymi + w drugim sezonie ma głupio prowadzoną fabułę przez to niepotrzebne zarzucanie widza związkiem tych dwóch lasek, który miał znaczenie tylko w jednej scenie w całej serii. Więc z całą odpowiedzialnością mogę Ci powiedzieć, że jeśli ten serial uznajesz za ponadprzeciętny, to breaking bad leży co najmniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chris_Karczynski: w BCS pierwszy byk trochę powolny, wydaje mi się, że to właśnie dlatego, żeby pokazać w jakiej stagnacji był jimmy, chcąc jednocześnie być prawnikiem na miarę Chucka, ale będąc ciągle ślizgającym się typem. Drugi sezon już miał dużo lepsze tempo i jego końcówka była mocna, od trzeciego już nie było za bardzo czasu na to żeby odsapnąć przy tej historii xd
  • Odpowiedz
Smutne to że tak wybitny serial nigdy nie dostał żadnego emmy czy Globa.


@kwmaster: serial posiada elementy wybitne - samo to że główny plot został stworzony na podstawie jednego zdania które pada w BB. Genialne są niektóre nawiązania i rozwiniecia postaci czy wątków. Cała historia jest owszem bardzo logiczna i bardziej dopracowana niż w BB.

Tylko co z tego skoro ten serial jest przez 70% czasu piekielnie nudny. Moim zdaniem problemem
  • Odpowiedz
@Shatter: Co do twojej oceny Mindhuntera to muszę ci przyznać racje, motyw z ukzyzowaniem byl tak denny ze szkoda gadać. Nie mniej, poza ta wpadka serial dość wiernie przedstawiał tych seryjnych morderców, i związanych z nimi sledztw. Ale to w żadnym wypadku nie jest to mój ulubiony serial, ani nawet w dziesiatce ulubionych jego nie ma. Moje ulubione seriale o przestępczości zorganizowanej to:
The Sopranos
The Wire
Gomorra
Zero Zero Zero
  • Odpowiedz