Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Towarzysz_Szmaciak: wygląda na to, że lubisz po prostu gangsterskie klimaty xd w Breaking Bad kontakt z kartelem zaczyna się w drugim sezonie. Trzeba przyznać, że sporo wątków w tym serialu jest wynikiem różnych zbiegów okoliczności, szczególnie do pewnego momentu, gdy Walter nie za bardzo się co robi, z czasem to wszystko się znacznie bardziej porządkuje i jest więcej kalkulacji i metodycznego podchodzenia do spraw. Ale to też wynika z tego, że
@Shatter: Myślałem że mówimy o serialach o przestępczości zorganizowanej, mam jeszcze inne ktore lubię i cenie. Gdybym nie ogladal tego skrótu to moze, za twoją namową bym jeszcze raz spróbował, ale juz wiem jak to sie skonczy, jakie będą główne wątki, i nie ma we mnie ciekawości żeby dowiedzieć jak one się rozwijały. Ktos mi kiedys mowil ze jest tam jeden cały odcinek w którym bohaterowie próbują rozwiązać problem rozładowanego akumulatora
@Towarzysz_Szmaciak: Sopranos i The Wire (reszty z listy nie oglądałem) to serialne oddające rzeczywistość taka jaką jest IMO. Taki hiperrealizm, jakbyś wlazł z ekipą filmową w życie tych postaci.
BB i BCS to baśnie. Dla dorosłych co prawda, ale mistrzowsko zrobione i skupione na budowaniu emocji. Postacie i wydarzenia nijak się mają do rzeczywistości, nie spotkasz takich ludzi na ulicy, ale jednak jest to perfekcyjnie opakowane i sprzedane.
Możesz nie lubić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Szmaciak: oglądałem ten serial dwa razy, drugi raz po prawie 3 latach od pierwszego, czułem napięcie, bo zapomniałem niuansów, po skrócie nie możesz w ogóle pamiętać niuansów, ani tym bardziej ocenić psychologicznej zmiany bohaterów.
Nie, odcinek nie polegał na rozładowanym akumulatorze, tylko na przedstawieniu temperamentu obu postaci, kiedy robili coś na środku pustyni, przez jednego z bohaterów padł akumulator, a potem, gdy było blisko do rozwiązania problemu zrobił kolejną glupią rzecz,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dunkey: nie wiem, czy trzeba, ale pierwszy sezon bez breaking bad w ogóle cie nie zainteresuje, potem pewnie będzie lepiej, ale to nadal tak - 40 procent do przekazu
@Shatter: Chyba nie chodzi tu o uprzedzenie, tylko o to ze nie wszystkim podoba się to samo.

Nie, odcinek nie polegał na rozładowanym akumulatorze, tylko na przedstawieniu temperamentu obu postaci, kiedy robili coś na środku pustyni, przez jednego z bohaterów padł akumulator, a potem, gdy było blisko do rozwiązania problemu zrobił kolejną glupią rzecz, po której nastąpiła jeszcze jedna glupia rzecz, co doprowadziło do skrajnej sytuacji.


Nie mam powodu żeby ci
proponuję odpalić sobie jakiegoś Kapitana Amerykę, a nie dramat


@Shatter: jprdl wykopki oduczcie się tego gównianego argumentu że jak ktoś uważa, że coś było nudne albo przeciągnięte to wy na to "TO SOBIE OBEJRZYJ MARVELA ALBO WALASZKA A NIE DRAMAT JAK NIE PASUJE #!$%@?". Pierwsze sezony były dla mnie potwornie nudne (przepraszam), przez co ze 3-4 razy podchodziłem do tego serialu. No i ogólnie przez całą serię tak jest, że akcja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Szmaciak: prison break oglądałem mając z 10 lat więc nie pamiętam xd tutaj to po prostu prześmiewczo określone. Był odcinek, gdzie im padł akumulator, a był odcinek, gdzie robili skok na pociąg xd różnie to bywa