Aktywne Wpisy

Raisei-chan +78
chyba zamiast wykopu czy twittera powinnam pisać swoje wysrywy na linkedinie, tam bym się czuła z moimi odchyłami jak u siebie xD
źródło: HDdWeAAb0AA1tCK
Pobierz
Bratkuu +2
Jakim procentem oszczędności obracacie na giełdzie?
#gielda
#gielda





Komentarz usunięty przez autora
Jedną nogą w grobie
@TrisssMerigold: ciiii, nie widać po nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A u niej luz blues.
@Boa_Wielbiciel: ale wiesz, że można "dawać wszystko" dziecku, a jednocześnie być dobrym rodzicem?
Chyba było bo obecne gnoje są nieznośne. Nikt sobie z nimi nie radzi, ani rodzice ani nauczyciele bo nie mają żadnego widma kary nad sobą.