Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: z zarobkami jest wszystko w porządku i wszystko zgodnie z prawem, dlatego Adamczyk musiał sobie rozbić te zarobki na etat i B2B, żeby omijać limity XD. 155 tysięcy złotych miesięcznie - ja wiem, że dla ciebie to suma absolutnie niewyobrażalna i nieosiągalna, ale nikt o kwalifikacjach Adamczyka nie zarabia podobnych pieniędzy w bądź co bądź budżetówce.
@Kroledyp TVP nigdy się nie finansowała sama. No i nawet jak przypadkiem coś zarobi to zamiast wysyłać 20mln Lisowi czy 1.5mln Adamczykowi to mogłaby odesłać do właściciela. Na miejsce tych ludzi można spokojnie zatrudnić kogoś 10 razy tańszego i widownia będzie ta sama. Co udowodnili tacy ludzie jak lis czy orslos gdzie nagle bez TVP lisa w programach Onetu na żywo oglądała garstka osób
@GratisLPG: Myślę, że gdyby zarabiali trochę mniej niż Perereira (około 40 tysięcy) to nie byłoby aż takiego niesmaku (a sam Prereira około 20k). Bo to są zarobki, które można osiągnąć w innych branżach. Mówię to jako laik - nie znam zarobków w branży.

Natomiast jak sobie człowiek przypomni materiały typu: "łola boga - młodym lekarzom się w dupach poprzewracało, bo chcą zarabiać 1/20 tego co ja" (zamiast lekarzy wstaw pielęgniarki, ratowników
Co do zarobków w #tvpis to ile wedle wykopków powinni oni zarabiać?


@GratisLPG: no nie. 100000 pln miesięcznie to dobra stawka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przyjaciel jest dyrektorem w większej firmie farmaceutycznej w PL, w samej czołówce. Ma 35000 brutto, 25 lat doświadczenia i szkoleń. Ale nie był w PIS...
jak nie rozumiesz 100000k miesięcznie to giga stawka. Dlatego ich zarobki były podzielone na dwie części, bo