Wpis z mikrobloga

Kurczę, miałem dziś #swiadomysen albo sen o świadomym śnie, ale raczej świadomy bo mimo, że decyzje były niezrozumiałe to podejmowałem je ja chociaż z drugiej strony nie pamiętam żebym stabilizował sen, najgorsze w tym wszystkim jest to, że obudził mnie alarm ustawiony na 8:00 jak zacząłem się bawić w zmienianie pogody.

Jak wygląda świadomy sen i jakie to uczucie odzyskać i mieć świadomość we śnie? (podpieprzę temat DLowi)
Świat w snie może wyglądać różnie, od nie-różnienia się od naszego świata do zdarzeń i miejsc kompletnie oderwanych od rzeczywistości (mi na przykład kilka razy śniły się miejsca typu tunele, wysokie bloki czy jakiś dom w którym doznawałem kaskady fałszywych przebudzeni mający jednocześnie szpitalem) ogólnie raz możesz być w domu rodzinnym w latach dzieciństwa, raz w szczerym polu a raz w jakichś randomowych tunelach pod miastem uciekając przed nazistami
Z poczuciem świadomego snu to ciekawa sprawa i można dzięki temu rozpoznać czy to świadomy sen czy tylko sen o swiadomym śnie, wraz z uzyskaniem świadomości doznajemy uczucia jasności, trudno opisać to słowami ale odczuwa się to tak jakby wszystko nagle stało się jasne i klarowne, potem ten stan się utrzymuje i czujesz jakby ta "jasność" wciąż trwała.

źródło zdjęcia:
https://www.reddit.com/r/DreamReality/comments/hfid3g/your_first_kiss/

#swiadomysen #swiadomesny #oneironautyka #swiadomesnienie #ld #luciddream #sen #sny
Pobierz billuscher - Kurczę, miałem dziś #swiadomysen albo sen o świadomym śnie, ale raczej ś...
źródło: comment_1673366075p2ovTc5ANBE55IDGSBkTPH.jpg
  • 2