Wpis z mikrobloga

Wczoraj pierwszy raz obejrzałem Forrest Gump i japierdziele jak mnie ta Jenny wburwia...

przygody dla forresta: wyprawa do wietnamu, obiegniecie 4x ameryki, zostanie kapitanem statku
przygody dla jenny: ćpanie i dawanie dupy czarnuchom

oczywiście pod sam koniec do niego wróciła jak już został milionerem xD
ehh... ha tfu na p0lke

#film #filmy #p0lka #logikarozowychpaskow
Pobierz Novameh - Wczoraj pierwszy raz obejrzałem Forrest Gump i japierdziele jak mnie ta Jen...
źródło: comment_1673364358PyqUjdU9MbqvGhmDa8cSTT.jpg
  • 38
@Novameh: ale to właśnie dlatego bardzo mądry film. Pokazuje, że jak ktoś kocha taką Jenny to musi być skończonym debilem. Tj. upośledzonym intelektualnie, niepełnosprawnym. Tylko Forrest jeszcze robił swoje, działał coś w życiu. Co pokazuje, że takie simpy co biorą sobie Jenny za żonę to muszą być głupsze od Forresta ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Novameh: Przecież na tym polegał tragizm tej postaci. Była molestowana w dzieciństwie przez ojca, chyba o tym zapomnieliście. Była ofiarą gwałtu. Jak miała wyrosnąć na normalna kobietę? Forrest okazał jej serce, ale był upośledzony i Jenny o tym wiedziała. Jenny nie umiała tworzyć normalnych, zdrowych relacji. Wchodziła w narkotyki, szukała miłości, ale nie wiedziała jak ma wyglądać normalna relacja. Po tym jak przespała się z Forrestem wydaje mi się, że jasno