Wpis z mikrobloga

Jak Zwiększyć Swoje Wynagrodzenie Będąc Programistą?

Cześć. W tym artykule przedstawię Ci 6 prostych sposobów, jak możesz zwiększyć swoje zarobki jako programista.

Więcej: https://www.modestprogrammer.pl/jak-zwiekszyc-swoje-wynagrodzenie-bedac-programista

#programowanie #programista #nauka #naukaprogramowania #programista15k #csharp #dotnet #informatyka #it #szkolenia #aplikacje #kursy
Pobierz kazik- - Jak Zwiększyć Swoje Wynagrodzenie Będąc Programistą?

Cześć. W tym artykul...
źródło: comment_1673342227rDq7Tcoi9uNC5e1VcaAy1t.jpg
  • 15
przedstawię Ci 6 prostych sposobów, jak możesz zwiększyć swoje zarobki jako programista.


@kazik-: bez oglądania:
1. Kolejny etat lub zlecenie.
2. Podwyżka na UoP.
3. Podwyżka przy kolejnej umowie zlecenie.
4. Podwyżka przy kolejnym kontrakcie b2b
5. Podwyżka przy kolejnej umowie o dzieło.
6. Zmiana obecnego pracodawcy/zleceniodawcy na oferującego wyższe wynagrodzenie przy tych samych obowiązkach.

Dziękuję( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bdg-bro właściwie tego typu artykuł powinien się ograniczyć do kilku takich punktów. Przecież przy każdym wiadomo o co chodzi.

@kazik- wspomniał jeszcze o swoim software w modelu saas.

Nie ogarniam po co pisać taki content. To jak artykuł który ostatnio był na Onecie, który opisywał jak laska jedzie pociągiem Pendolino w pierwszej klasie i opisuje wrażenia. I jeszcze bym zrozumiał artykuł z kilkoma zdaniami, który porównuje ceny w obydwu klasach, różnice komfortu,
@Nieuchwytny_Uchwyt tylko żeby zachęcić kogoś kto zapłaci kasę za szkolenie to trzeba pokazać jakąś wartość. Taki artykuł dla mnie wartości nie ma.

@kazik- no offense... Nic personalnego, to tylko mój fredback. Mam nadzieję że mimo wszystko bardziej konstruktywny niż emocjonalny.

Miłego dnia Mirki!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kazik-: nagraj lepiej poradnik jak wam programistom te wypłaty zmniejszyć, bo potem za dużo dostajecie i celowo partaczycie robotę (tak, chodzi o cd projekt red, ale i inne "dobre" studia robiące gry, ale też i o twórców aplikacji bankowych itp.)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kazik-: już któryś raz spamujesz tu swoim blogiem. Nie piszesz tam nic ciekawego. Każdy artykuł to zbiór banałów. Daj sobie spokój bo to nie ma sensu, a jak już musisz to chociaż nie zaśmiecaj tym mirko. Dzięki.
@kazik-: @bT4tgL: @Perloooo: @Nieuchwytny_Uchwyt: a ja troche podziwiam bo gość konsekwentnie trzyma się taktyki "gównoartykuły dla juniorów i gówno szkolenia". Chce być takim couchem dla naiwnych swieżaków i trzepać na nich kasę analogicznie jak pseudokołcze na wannabe biznesmenach. To już trwa dłuższy czas więc albo załapało albo duża wytrwałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kazik-: To ja mam inna metode ale dziala tylko raz u jednego pracodawcy i pod warunkiem, ze jestes dobry i doceniany w swojej obecnej pracy.

Piszesz do swojego szefa, ze potrzebujesz referencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)