Wpis z mikrobloga

@whoru: Ja w sumie korzystam z mechaników od 10 lat, więc się przyzwyczaiłem. Rozważam podpórkę, bo są po prostu ładne - te z drewna naturalnego, a Ty jaką masz?
@SarahC: A ja spodni z wysokim stanem. Co kto lubi xD. Chociaż przez większość życia też używałem low profile, to jednak mechaniki to inny świat :).
@Fallenzgr: Yup, k4 v2 na Gateronach G pro Red.
@SarahC: Ma znaczenie, bo jak bardzo lubisz mieć niski skok, to są też mechaniczne slim :). No i inaczej się trochę pisze na mechaniku - choćby przez to, że samych mechanizmów jest miliard. Ja obecnie korzystam z takich, które wystarczy musnąć palcem i się aktywują - 2mm skoku potrzebne - nie musisz takiego klawisza "dobijać" do końca, żeby zadziałał.
@SarahC: Wyprzedziłaś mnie. Chociaż ten corsair ze zdjęcia chyba nie jest mechaniczny.
Tutaj masz Keychrona low profile w wersji z mocno pomniejszonym układem.

Prawdopodobnie masz mechanizm nożycowy w swojej (mega popularne od jakiegoś czasu w slimach) i próg aktywacji jest odrobinkę niżej niż wciśnięcie klawisza do samego do końca, ale dalej trzeba jednak dobić styk do styku, a styk jest na samym dole przycisku :).
Pobierz ArtoWski - @SarahC: Wyprzedziłaś mnie. Chociaż ten corsair ze zdjęcia chyba nie jest ...
źródło: comment_1673308566Xlx60hOVhNgWOqrkayBOqG.jpg
@EmcePomidor2: NA PEWNO UŻYWASZ ZŁYCH SWITCHY!!!11 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co kto lubi, ale fakt, że switchami można zmienić totalnie charakter. Dlatego ja kupiłem teraz taką z opcją wymieniania przełączników bez lutowania, w razie czego XD.