Wpis z mikrobloga

Poszedłem sobie zrobić zakupy na szybki obiad, patrzę na kasę po podliczeniu a tam 50zł. Aż mi oczy zdębiały.
To co się dzieje z cenami to jest dramat. Czuję się w tym kraju jak biedak chociaż zarabiam dobrze (10k). Współczuję tym co zarabiają średnią krajową albo mniej.

Dzieki Moriawiecki i PIS, powinniście za to gnić w pierdlu za to co zrobiliście z tym krajem.

#inflacja #jedzenie #bekazpisu #gastronomia #zakupy #zakupyza50zl
Viado - Poszedłem sobie zrobić zakupy na szybki obiad, patrzę na kasę po podliczeniu ...

źródło: comment_1673272421T5KjX8BNazg4f2VGvyL1WH.jpg

Pobierz
  • 38
@Viado: Ej a może mi ktoś wytłumaczyć komentarze w stylu "oj zachciało się bogaczowi". Na początku nawet był śmieszne ale po 500 razie tak średnio. Więc po co je piszecie? Takie komentarze są za każdym razem kiedy pojawiają się zakupy z paragonem. To jakiś trend na wykopie czy co xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Viado: Mi też ostatnio ceny rozwaliły czaszkę.
Przede wszystkim w kwestii zacierania się różnic, pomiędzy lokalnym marketem (sieć Topaz), a dyskontami jak Biedra.
Kiedyś człowiek nadrabiał drogi, lub brał auto, bo było to logiczne i opłacalne.
Obecnie nie ma absolutnie żadnego sensu.
@Niewierzyc: to nie jest śmieszne nic a nic, przestańcie demonizować normalne zakupy. Niby tylko śmieszki heheszki, ale ktoś to może wziąć na poważnie. Myślicie, że skąd się biorą ci ludzie w telewizji co twierdzą, że młodym to się w dupach poprzewracało, bo ser sobie kupują?