Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WrzeCiOna: ten artykuł pewnie nigdy nie powstał w pierwszej kolejności. Jest kilka takich fake'owych wycinków niby to z dwudziestolecia międzywojennego które robią okrążenie po internecie co 5-10 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@proceduralne: pewnie tak jest, co do szczegółowosci źródeł przypomina to niedawny antyrozwodowy plakat pewnej fundacji, też powolywali się na jakieś badania z hameryki, i upadek obyczajów
  • Odpowiedz
akurat artykuł ponadczasowy xD


@mszto:
Masz rację, powszechnie wiadomo, że najlepszymi żonami, z zamiłowaniem do spraw gospodarstwa domowego, są szponiaste karyny po podstawówce, przesiadujące na tiktokach czy innych instagramach.
  • Odpowiedz
@mszto:
To pisz do wszystkich razem, nie tytułuj mnie przez WY.
Poszerzam mój komentarz.
Oczywiście te karyny absolutnie nie są zbyt zarozumiałe.
Co do górnolotności, to jednak bym ich nie posądzał.
Tym samym wyczerpałem przymioty ujęte w komentowanej treści.
  • Odpowiedz
Sama prawda, wiekszość dup z gównokierunków uniwerku, z którymi rozmawiałem myśli, że jak zrobi magistra administracji czy innego zarządzania to nagle wszyscy je wezmą na menadżera albo kierownika za 8k netto XDDDDD. Odklejenie julek studentek sięga zenitu przez instagram i inne sociale XD


@nie_patrz_na_bebech: no i jakbyś popracował w tym słynnym korpo, to byś wiedział, że jesto to uzasadnione, bo prędzej taka julka - nawet bez gównopapierka z gównouczelni - dostanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@the-Fam: No paczcie! Kobitka wykształcona nie chce siedzieć w domu, rozkładać nóg, rodzic dzieci, sprzątać, prac i gotować jaśniepanu, bo ma większe ambicje! A to #!$%@? niewdzięczna!!!
Wykopki, #!$%@? jak ja wami gardzę xD
  • Odpowiedz