Wpis z mikrobloga

Po latach edukacji w technikum informatycznym gdzie zdobyłem wszystkie kwalifikacje, studiach z zarządzania na których miałem stypednium rektora przez dwa lata, dodatkowych praktykach i kursach unijnych pracuje na ochronie na umowie zlecenie. Robiłem też magistra z ekonomii i jedne na co zabrakło mi siły to napisanie pracy magisterskiej na temat wcisniety na siłe przez promotora z czym nie potrafię się do końca pogodzić. W pracy jestem traktowany jako pracownik gorszej kategorii przez większość pracowników obiektu który chronię. Mój pracodawca co wypłatę wysyła mi za mało pieniedzy i muszę ciągle upominać się o swoje. Do pracy przychodzę jak do zakładu karnego osiedzieć swoje. Bez przerwy szukam pracy ale nigdzie nie chcą mnie przyjąć gdzie miałbym pojęcie na temat tego co robię. Nie dość, że ilość ofert nie rozpieszcza to większość pracodawców się nie odzywa albo rekrutacja kończy się na rozmowie rekrutacyjnej. Znam się trochę na elektronice i zajmuje się nią w swoim czasie wolnym. Pracowałem w call center więc na język nie choruje. Składałem CV chociażby do RtvEuroAgd i byłem u nich 3 razy na rozmowie - bez skutku. Taki x-kom do którego też aplikowałem nawet się do mnie nie odezwał mimo, że ciągle pojawia się u nich ogłoszenie. Zawsze chciałem pracować jako przedstawiciel handlowy ale nikt nie chce mi dać nawet szansy się wykazać. Nie mam już siły. Czuje jak z każdym miesiącem coraz bardziej wątpie, że znajdę jakaś normalną pracę. Nie umiem sobie darować, że tyle lat zmarnowałem na edukację, co przepłaciłem zdrowiem psychicznym a teraz równie dobrze mogłem skończyć zawodówkę i byłbym w tym samym miejscu z lepszym zdrowiem. Chciałbym się rozwinać, nauczyć się nowych rzeczy ale czuję się tym wszystkim tak psychicznie zmęczony, że nie potrafię nawet wybrać dziedziny w której chciałbym się rozwijać, a co dopiero zgłębić jakiś nowy temat.

#depresja #studia #zalesie
  • 2
@Driver494: Nie wiem czy ci to pomoże ale spróbuj bezpośrednio się przejść do tych firm i pytać. Oprócz tego przypominaj o sobie a jak odmówią to proś o powód bo chciałbyś się poprawić w czymkolwiek ta przyczyna była jeśli leży po twojej stronie.
Generalnie bycie uciążliwym działa wbrew pozorom.