Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 54
13 834 + 104 + 103 + 14 + 15 = 14 070

Nowy rok, nowy rower, nowe #kwadraty

Od lipca 2019 Trek Domane AL 3 przejechał ze mną około 26k km. To był mój pierwszy rower szosowy. Kupiony po niewystarczającym rozeznaniu, trochę za duży, najważniejsze, że czerwony. Sprawdził się bardzo dobrze i czas na zmianę.

Od nowego roku przesiadłem się na Canyon Endurace CF 7 z dwoma kompletami kół. Na szosę będą Vinci z karbą i Vittorią Rubino Pro, a na takie mendy bagienne kwadratowe stockowe z Gravelkingami SK 35c. Rama oklejona od razu folią PPF.
Muszę jeszcze dopasować trochę pozycję, bo nie jest idealnie. Może nieco krótszy mostek by się przydał.
Wkurza mnie ruszająca się sztyca. Wydaje się, że pasty nałożyłem aż za dużo, a i tak udaje mi się przekrzywić siodełko. Zaskoczony (chyba znowu zbyt słabe rozpoznanie) byłem masakrycznym toe-overlapem. W terenie będę musiał bardziej uważać.

W ten weekend udało się zrobić dwie kwadratowe setki. Jedna w okolicach Brańska, w prawosławnej okolicy, jeszcze przed opadami śniegu ale z mrozem -5. A dziś druga, w okolicach popegeerowskich łąk niedaleko Wizny.

Max square: 51x51
Max cluster: 4191
Total tiles: 6455

#rowerowyrownik #kwadraty #100 #wykopcanyonclub

Skrypt | Statystyki
MoroMoro - 13 834 + 104 + 103 + 14 + 15 = 14 070

Nowy rok, nowy rower, nowe #kwadrat...

źródło: comment_1673211737WlFSVrUg2V7RQq0pr8PEph.jpg

Pobierz
  • 6