Wpis z mikrobloga

Kojarzycie kanał Zakazane historie?
2h temu było pod najnowszym filmem ponad 1000 komentarzy. Na godzinę 18:00 jest ich już 777. Cenzura jest ostra.
Autor kanału zachwala i pięknie opowiada o swoim mecenasie (Ministerstwo Edukacji i Nauki), w każdym filmie, ale kasuje komentarze nie będące zgodne z linią Partii.

Dlaczego o tym piszę? Kanał jest bardzo ciekawy i popularny. W jednym z filmów autor kanału zachwalał MEN jako propagatora kultury, edukacji, czytelnictwa itp. Napisałem więc, że skoro faktycznie tak jest, to czemu bywa, że ebooki są droższe od wydań papierowych. Rząd miał ułatwić dostęp do wiedzy.
Cyk, komentarz zniknął.

Dziś po paru tyg., pod najnowszy, filmem napisałem autorowi, że to nie fajne usuwać komentarze, które są krytyczne w stosunku do sponsora. Komentarz nie był ani agresywny, ani niekulturalny. Była to zwykła krytyka.
Czy autor się przejął? Nie bardzo, bo po 2h już nie ma mojego kolejnego komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Autor ma tutaj konto i jest aktywny. Jest szansa, że zobaczy ten wpis, a także zobaczy go więcej jego widzów.
O PiS tylko pozytywnie, albo wcale.

Polecam także odpowiedzi autora kanału, jakich udziela widzom. Strasznie "sympatyczny" gość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ebook #czytanie #historia #zakazanehistorie #ksiazki #bekazpisu #czarnek #men #ciekawostkihistoryczne
deafpool - Kojarzycie kanał Zakazane historie?
2h temu było pod najnowszym filmem po...
  • 8
@deafpool: Znam typa, gość jest monotematyczny tylko żydzi i komuniści, lubi grzebać. A jak kiedyś napisałem że może czas na film o Romanie Kryże to gość odpisał z tekstem że nie planuje takiego filmu bo nie ma o czym... Ok bym powiedział, gdyby nie to że o płotkach nagrywa a grubej ryby jaką był jednak Kryże już nie ruszy bo MEN by się obraził że mówi się o przeszłości rodziny sekretarza
Napisałem więc, że skoro faktycznie tak jest, to czemu bywa, że ebooki są droższe od wydań papierowych. Rząd miał ułatwić dostęp do wiedzy.


@deafpool: a o jakie ebooki pytałeś? Mam nadzieję, że nie prywatnych wydawców.
Szkoda tylko, ze Pietrzak otrzymał ten patronat stosunkowo niedawno (; zanim zaczniesz bredzić i doszukiwać się nie wiadomo czego zapoznaj się z materiałami starszymi niż dwa miesiące… myślisz, men po wypuszczeniu filmu kasuje komentarze XD jedyną cenzurą na tym kanale jest sam yt, Pietrzak za większość filmów nie dostaje złotówki z wyświetleń i reklam (; niestety takie uroki obecnych czasów, wykopek inteligent myślał, ze znalazł kolejny spisek, a tu taki klops. Btw.
@deafpool szczerze mówiąc na początku kanal był ciekawy ale od czasu jak zaczął współpracę z solidarnością to zaczęło to skręcać w niebezpieczne rejony. Od czasu jak zaczął współpracę z men to generalnie dałem unsuba, bo to bardziej przypomina kanal historyczny w kablowce po północy i opowieści o Jezusie który zbawił ludzkość bo dal jej europalety niż rzetelne materiały. Żydzi, masoni, Niemcy- wszyscy sprzysięgli się przeciwko wielkiej Polsce.

@snezw tak, te starsze materiały
@Niemamwiedzy: Totalnie nie mam pojęcia o czym człowieku prawisz ;D cześć ostatnich odcinków oglądałem nawet po trzy razy, ponieważ dotyczyły tematów, o której sporo wcześniej czytałem, ja żadnych teorii spiskowych u Pietrzaka nie widzę i nie wiem jak można się ich doszukiwać (on podaje źródła, radzę się z nimi chociaż raz zapoznac, a nie pisać głupoty na wykop ;)
@snezw a w którym miejscu podaje te źródła?
Bo ja nie przypominam sobie żeby w którymkolwiek miejscu podawał źródła czy jakiekolwiek opracowania na bazie który tworzy te filmy.

Pamiętam kilka jego filmów w tym ten o tym ze Żydzi sprzysięgli się przeciwko nam i tak ułożyli sobie program nauczania żeby szkalowac Polaków. Generalnie jak chłop przerzuca się z tematów stricte historycznych na obecną polityke historyczna bije od niego szurem.