Wpis z mikrobloga

@poborski28151691 W uproszczeniu DHO to wersja bazowa linii Dior Homme. Teraz nazywa się "Original" bo powstał nowy Dior Homme, nazywany 2020, który ma zupełnie inny profil zapachowy. DHI i DHP to flankery właśnie DHO, wszystkie są irysowe. DHP jest najcięższym wydaniem w linii, potem DHI a najlżejszy jest DHO. Bardzo pudrowy, ja uwielbiam ale nie miałem okazji testować starszej wersji, jeszcze sprzed premiery nowego DH2020. Zaraz przyjdzie @pionas1337 i powie że do
@minaret: DH 2011 to było coś. Kupowałem około 2013 roku - gigantyczne parametry, świetny pudrowo-irysowo-szminkowy zapach.
Ostatnio wąchałem i nowego DH i DHO - to nie to samo.
@Ktore_to_juz_konto 2020. Można poznać że na korku ma napisane Dior Homme. Wersja original ma czysty korek. Tutaj zdjęcie mojego.

Generalnie w polskich sklepach ciężko o DHO w dobrej cenie. Z tego co wiem to @OscarDeLaRenta chyba wyprzedawał swoje flakony ale nie wiem na ile aktualne. Można tutaj dorwać w rozsądnej kwocie
https://www.my-origines.com/fr/dior-homme-edt.htm?size=100ml
Pobierz minaret - @Ktoretojuz_konto 2020. Można poznać że na korku ma napisane Dior Homme. We...
źródło: comment_1673206090fNNcFQtEPSfK16NCmVprgw.jpg