Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bojee_siee: Zobacz jakie grzyby leczą depresję (z psylocybina) gdzieś czytałem artykuł o mikrodozowaniu w terapii. I sobie je zachoduj.

Warto spróbować zamiast się męczyć.
Po prostu bliscy nie wiedzą i nie potrafią ci pomóc

@Mega_Smieszek: No właśnie. Nikt nie jest w stanie mi pomóc i dlatego bliscy powinni to zrozumieć i nie #!$%@?ć mi do pieca, bo i tak już nie mam siły dźwigać nawet najlżejszych rzeczy
no i git, zrytego genetycznie i środowiskowo łba nie da się naprawić


@MientkiWafel: da się.

mówisz o legalnym dilerze, któremu trzeba jeszcze płacić za wysłuchanie, żeby dostać towar? dziękuję, k*$%a, postoję albo powiszę jak naprawdę przyjdzie pora.


Dobry terapeuta prochy traktuje jako wspomaganie terapii, a nie rozwiązanie problemu ¯\_(ツ)_/¯
@bojee_siee To tylko usprawiedliwianie się ludzi którzy tak naprawdę nie chcą się zabić. Twoi rodzice nie pytali Cię czy chcesz istnieć kiedy o tym za Ciebie decydowali. Skazali Cię na życie które jest nierozerwalnie związane z cierpieniem. Więc dlaczego teraz mieliby Ci dawać pozwolenie do nieistnienia. To oni zapoczątkowali proces Twojego życia, gdyby nie ich decyzja która nie uwzględniała Ciebie to by teraz nie cierpieli kiedy się zabijesz. Ale sami podjęli taką