Wpis z mikrobloga

10 439 + 105 = 10 544
Jazda inauguracyjna z misiami z #rowerowywroclaw - @krzysiekdw, @cherrycoke2l oraz @kolkohyt. Zrobiliśmy spokojną procesję przez wioski, a ostatnie 40km do setki już samodzielnie dokręciłem, bo żal było wracać gdy tak pięknie słońce świeci.

Zwyczajowo pierwszy wpis w roku to podsumowanie poprzedniego sezonu, tym razem nie będzie inaczej.
Zatem w 2022 roku udało się przejechać 14 283 kilometry, czyli jakiś tysiąc mniej niż w zeszłym. Niestety w końcówce sezonu nie miałem tyle czasu ile bym chciał mieć, stąd gorszy wynik
W pionie udało się zrobić 125 140 metrów, i to jest wydaje mi się godny rezultat, jak na człowieka z płaskiego południa Wrocławia ;d
Gminek przybyło 393, bywało lepiej, w tym roku trzeba się wziąć do roboty #zaliczgmine

Ciekawsze fragmenty sezonu były następujące:
- Szwajcaria z brygadą #drozdzowkarze - m.in. @wspodnicynamtb, @metaxy, @rozpa, @fenter oraz póżniejszy tygodniowy bikepacking - dobrze jest zobaczyć kawałek świata
- udział w Race Through Poland w maju - dość bolesna lekcja życia, teraz jestem nieco mądrzejszy i lepiej zorganizowany
- życiówka nad morze - 631km solo z Wrocławia do Gdyni - piękna trasa, dobrze by było taki dystans w tym roku też zrobić
- cztery dni w Calpe ze @wspodnicynamtb - no wróciłbym do tej Hiszpy (,)
- cztery dni w Lukce również ze @wspodnicynamtb () - tam też bym wrócił
- ponownie sporo Kotliny Kłodzkiej, gdzie wciąż jest wiele asfaltów do odkrycia

Heatmapa w załączniku #graphicdesignismypassion

No i tyle. Trzymajcie się wszystko mocno i ciepło pysie ʕʔ

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #chwalesie
#rowerowyrownik #szosa #100km (nr 1)
Dewastators - 10 439 + 105 = 10 544
Jazda inauguracyjna z misiami z #rowerowywroclaw...

źródło: comment_16731189302ClJP5R4D1B16vOZFAHsdC.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz