Wpis z mikrobloga

@antekwpodrozy: offtop, bez złośliwości - nie uważasz, że profile społecznościowe traktujące o podróżach już się trochę przejadły gawiedzi? Jeszcze kilka lat temu sam śledziłem wielu podróżników na YT bo był boom, ale w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że jak to wszystko zobaczę na wideo, to po co mam gdziekolwiek jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@antekwpodrozy: w sumie zrozumiałe podejście skoro prowadzisz taki profil. Ja się złapałem na tym, że takie podróżowanie po vlogowym riserczu nie ma krzty niespodzianki, a chyba o to w tym chodzi według mnie. Przykład - ostatnio byłem na Florydzie w muzeum przy kosmodromie. Kopara mi opadła jak wszedłem do ciemnego hangaru, a tam podwieszony ogromny Saturn V (rakieta z programu Apollo księżycowego). Jakbym to widział wcześniej na vlogu to by tego
@wafel93: nie biorę personalnie :). Akurat do vlogera chyba mi jeszcze daleko, kanał filmowy jest wspomaganiem bloga :). Natomiast pamiętaj, że film często nie oddaje tego, co widzisz na żywo.
Ps. Zdziwiłbyś się, ile osób do mnie pisze podziękowania, że mogli coś zobaczyć, bo byli tam kiedyś i miło powspominać, albo wychowywali się w danym miejscu itp ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pozdro :)
@antekwpodrozy: luzik, keep going, tak ten świat działa w końcu. Wielu się podoba i to się liczy. A że mi się nie podoba ze względów ideologicznych, to jedynie woda na młyn ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro