Wpis z mikrobloga

Tak jak normalnie nie cieszy mnie cierpienie jakiegoś człowieka, tak w tej sytuacji czuję satysfakcję. Ta kobieta nie rozumie czemu spotyka ją ostracyzm w innym kraju, czemu jest wytykana palcami i źle traktowana.

Nie, nie narzeka, że to wina wojny, że to wina władzy, że to wina putina, że to wina jej rodaków, którzy na to wszystko się godzą. Nie, ona tego nie dostrzega.

W jej małej głowie miga wiele przyczyn, czasami jakiś abstrakcyjnych, ale przez myśl jej nie przejdzie, że to wina władz jej kraju i jej obywateli, którzy takie władze wybrali i to wszystko tolerują a nawet czynnie wspierają.

Standardowo: skoro jej tak źle w Meksyku to niech wracaj do swojej wspaniałej ojczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: https://twitter.com/igorsushko/status/1611451741094174720

#rosja #ukraina #wojna #logikarozowychpaskow
pablo397 - Tak jak normalnie nie cieszy mnie cierpienie jakiegoś człowieka, tak w tej...
  • 31
Tak jak normalnie nie cieszy mnie cierpienie jakiegoś człowieka, tak w tej sytuacji czuję satysfakcję. Ta kobieta nie rozumie czemu spotyka ją ostracyzm w innym kraju, czemu jest wytykana palcami i źle traktowana.


@pablo397: Ale jak to, na wykopie mowili ze ludzie wylaczyli tv i wlaczyli myslenie i teraz kazdy nienawidzi ukraincow i kocha rassyja wielga.
Nie rozumiem tego kompletnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jezeli o nia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@pablo397: nigdy nie byliśmy agresywni czy coś.
No może w latach 90 ale tera czemu tak reagują xd

Jakbyśmy byli bialymi małpami xD

Jesteśmy mocnym narodem xD

O ja #!$%@? - wspaniałe to jest, nie żal mi jej za grosz xd
@RuskaOnuca

sugerowanie, że były tam demokratyczne wybory xD ja #!$%@?


Gdybym chciał być złośliwy to powiedziałby, że owszem, były zaraz po upadku ZSRR. Tylko widzisz, władzę wtedy wybraną rosjanie oceniają gorzej niż np czasy takiego Lenina co wiele mówi o ich społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie to może i wybory są fałszowane ale mamy inne metody, żeby ocenić czy rosjanie popierają władzę. Jedną z
Nie, nie narzeka, że to wina wojny, że to wina władzy, że to wina putina, że to wina jej rodaków, którzy na to wszystko się godzą. Nie, ona tego nie dostrzega.


@pablo397: a tak BTW czy wy polaki wiecie że dobrobyt polski to zasługa Polaków?