Wpis z mikrobloga

@jmuhha: moją pierwszą furą był golf 4 1.8t byłem z niego tak zadowolony, że został w rodzinie i śmiga nim moja mame. Zrobiłem nim jakieś 70k km i przez ten czas miałem dwie poważne awarie. Pierwsza to przetarty przewód od płynu chłodniczego, a druga to cieknąca maglownica, a tak to lałem gazik i w drogę
@jmuhha Golf mk3.
Stary, tani, zgnity, dziurawy i rozwalony.
Ale za to 1.8 75km w gazie. Na studia woziłem się za grosze, do pracy tak samo xD. Miałem go tylko 2 lata i przesiadłem się na volvo s40 mk2.
Tego golfa bede wapominal latami.
Spędziłem w nim chyba tyle samo czasu na tylnej kanapie z moją różową co na przednim fotelu ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Corolla E12 D4D 2.0. Główne kryterium to klimatyzacja i 5 drzwi. Kupiony totalnie na pałę (blisko i najtaniej), a okazuje się że auto w świetnym stanie, choć możliwe że licznik skręcony o 100k km xD Zero rdzy, teraz robi za dojazdówkę do pracy mojego ojca. Fajne, tanie w utrzymaniu autko. Tak się spodobało ojcu, że zanim mu je oddałem, to też sobie kupił Toyotę.

Jedyny minus to brak sensownego wyciszenia,
@jmuhha: micra 1.0 1996 rok.

palił jakby tam 5 litrowy potwór pod maską siedział, jeździł jak rower, ale co przeżyłęm i wyciągaliśmy z rowu to moje.
Nadkola zaatakowała ruda to jebnąłem hammereitem czarnym sportowe paski wzdłuż nadkoli i progów. Pięknie to się komponowało z morskim kolorem lakieru.

Podczas sprzedaży przy kolejnym oglądaczu już mi się nie chciało, więc z góry waliłem, że "Pedał sprzęgła wysoko bierze" (sprzęgło było do #!$%@?, a
@jmuhha: z elektryka nigdy nie miałem problemu, chociaż full wersje wyposażenia miałem, z rdza nie miałem problemu bo z Włoch sprowadzany był, obecny jest trochę pordzewialy bo miał stłuczkę i nie było to naprawione to rdzewieje i trochę drzwi na spodzie, poza tym nie ma tragedii chociaż auto 25 lat w tym roku skończy xD
@jmuhha: Astra G hatchback, 1.6, 101 KM. Poza tym, że trafiłem na #!$%@? egzemplarz to uważam to za idealny pierwszy samochód - torxem rozkręcisz pół samochodu więc naprawiasz sam z youtube, albo za grosze u każdego mechanika. Samochód nie za duży, nie za mały więc łatwo się przesiąść do czegoś lepszego, klima, łatwo dostępne części, pojedzie nawet 160km/h więc na autostradzie nie zamulasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha:
Passat B5
Bardzo- nie był to 1.9Tdi tylko 1.8 turbo, więc 150 koni na pierwsze auto robiło robotę. Do tego nie był zaszczurzony tylko miał coś koło 140kkm potwierdzonego przebiegu i wszystkie interwały na czas.
Pierwsze 220km/h w życiu oraz trasa Wrocław- Łódź w 1.45, to były czasy.
Do tego, przy poprawnym serwisowaniu i nie skąpieniu na tym, wielowachacz to było cudo, bo to auto po prostu płynęło i wybierało
@tellet: serio wielowahacz wygodniejszy niż Insignia i kodiaq?

Kurde czyli jednak dobrze mówiłam że passek wygodny. Faktycznie jak się jedzie tym to można odnieść wrażenie że to płynie.
@jmuhha audi a3 8p 2.0 TDI BKD.

Byłem zadowolony do czasu gdy musiałem wymienić dwumase, turbo i pompowtryski a po pół roku drugi raz pompowtryski i inne gówno xD

Jednym słowem model z wadami technicznymi ale teraz jestem rozsądniejszy i kupiłem nissana almera 1.5 e gazie i jedynie co zrobiłem w nim to sprzątnalem paragony z Lidla albo i nie xD