Wpis z mikrobloga

@jmuhha: lanos 1.5 16v z gazem, hb 5d

Części za półdarmo, diagnostyka komputerowa spinaczem bo nie ma obd: check miga "morsem" i masz książeczkę do odszyfrowania, jak pikanie komputera przy starcie. Nie miał klimy, więc szkoda trochę, ale poprzedni właściciel mówił że gdyby miał klimę to by jeździł dalej. Niestety ruda. Gdy chciałem zmienić koła na letnie, to lewarek szedł do góry, a lanos stał jakby nigdy nic. Poszedł za tysiaka,
BMW E60 i dalej go mam od lat, czy żałuje? Trochę, bo kosztuje naprawa, ale jazda rekompensuje. Plan jest taki żeby dojechać ten samochód a później zmienić na salonówkę.
@jmuhha: Alfa Romeo 147. Zajebiste prowadzenie, bardzo ładny środek (ofc w porównaniu do innych gruzików z tej samej półki cenowej) no i świetny 1.9 jtd 140km. Zanim ją kupiłem to jeździłem aby Zafirą 1.6 więc ta Alfa to była dla mnie rakieta :D a z minusów to wiecznie rozwalone zawieszenie, promień skrętu przy manewrach parkingowych porównywalny z autobusem, malutkie lusterka które też nie pomagały przy parkowaniu, odpadające klamki no i mało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: Hyundai Sonata - duży samochód jak na pierwszy(4,8m długości), aczkolwiek mi pasuje. Dosyć rzadki, nawet fajny silnik, dobrze pracuje z LPG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą, dalej go mam, a kupiłem 2 lata temu
@jmuhha: pierwszy własny to chyba była pierwsza generacja Clio 1.2 jeszcze z gazem, nic nie paliło a jeździło dzielnie, co prawda o wyprzedzaniu czegoś szybszego niż rower można było zapomnieć. Ale którejś zimy poszła uszczelka pod głowicą i nie było sensu robic.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Megane 2 1.5dci, po prawie 10 latach dalej ze mną. #!$%@? plastikowe wykonanie które całe skrzypi ale mnogość zastosowań samochodu rekompensuje no i dodatkowo spalanie na poziomie 5l/100km. Najśmieszniejsze, że wbrew opiniom jakie spotkałem za ten czas wymieniłem tylko Aku, hamulce i rozrząd. Żeby nie było że jeszcze jest czas aby się coś zwaliło to przejechałem nim już 200kkm
@jmuhha: Mazda 3 z 2004 roku w sedanie, 1.6 benzynka. Rdza ją żarła jak głupia, ale poza tym nie mam zastrzeżeń. Bardzo wygodne auto z eleganckim wykończeniem wnętrza, do tej pory wygląda świeżo.