Wpis z mikrobloga

ja mam pytanie jak w tym kraju ukarac takie komendata ktory przemycil bron do kraju jesli bronia go politycy nie powinnismy zlozyc zawiadomienia do nato albo do jakies europejskiej instytucji ze pisowcy bronia policjanta ktory wysadzi komisariat przeciez od razu powinno byc postepowanie dlaczego straz graniczna nie wychwycila przemytu a komendat powinien wlasnie siedziec za umyslne spowodowanie zagrozenie zycia.

#przegryw #polska #prawo #pis #tvpiscodzienny
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bog666: tylko ja nie piszę 40 zdań tylko jedno. XD
Jak się silę na coś dłuższego, to używam interpunkcji. Przynajmniej umiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Kim jest "komendat"?
  • Odpowiedz
@Bog666: ty sie k---a wczoraj urodziles czy co? pomijam, ze nie zyjemy w panstwie prawa, a druga rzecz, ze gdyby nie unia to bylibysmy suwerenni, nie moga inne kraje ingerowac w nasza polityke xD w sensie dosłownym co maja tu wjechac czolgami i zaorac sejm? XD
  • Odpowiedz
@Bog666: zmiany w prawie, Polacy powinni moc głosować za wszystkim co się da, zwłaszcza takie naruszanie prawa jak nie ponoszenie konsekwencji za wysadzenie komisariatu. Przekręt z wyborami kopertowymi. To my powinniśmy decydować, czy jakiś polityk jest wyrzucany z rządu a nie wotum nieufności wśród skorumpowanej władzy. Tak to w ogóle nie będą się bali. I będą robić co chcą. A mają robić co my chcemy
  • Odpowiedz
@Bog666: co masz na myśli, że idioci? Tak właśnie się wmawia ludziom, żeby ograniczać ich wpływ na politykę. "Większość to idioci, dlatego oddaj mi całą Twoją możliwą władze i suwerenność" tak się ostatnio krzyczy o tej suwerenności a rzeczywistość jest taka, że wszyscy jesteśmy suwerenami jednej partii a czasami nawet jednego człowieka: "Ziobro", "Obajtek" itd. Którzy robią co chcą bez żadnych konsekwencji. Oddaj władze ludziom a zobaczysz, że polityk pomyśli
  • Odpowiedz