Wpis z mikrobloga

@AcyX: zależy jakich androidów używałaś, jeśli średnia/niższa polka to szok będzie spory. Jeśli całe życie na szybkich flagowcach lecialas to trochę łatwiej. Logika systemu jest ok, wszystko ładnie fruwa, jedyne czego mi brakuje na iOS, to szukanie kontaktów z poziomu klawiatury ńumerycxnej, ale ogólnie od szukania czegokolwiek w iOS jest szukajka dostępna pod gestem przeciągnięcia palcem z góry na dół na pulpicie, także idzie żyć.
W iOS irytuje mnie brak możliwości
Będziesz miała problemy z obsługą. To jednak całkowicie inny system i jego obsługa jest całkowicie inna niż androida.

System oferuje dużo (najwięcej w przypadku połączenia z innymi urządzeniami marki) ale wymaga czasu żeby odkryć wszystko. Jeśli już wszystko odkryjesz i będziesz czuła niedosyt, to kosztem bezpieczeństwa możesz wykonać jailbreak i odkrywać dodatkowe rzeczy :)
@AcyX: tak samo jak ty przez 12 lat korzystałem z android, przez ostatnie 6 lat same flagowce i przesiadłem się z dnia na dzień na iPhone 14. Przyzwyczaiłem po 2 dniach i nie było z tym jakichś większych problemów, wiadomo, że niektóre rzeczy są trochę inaczej ale to nic strasznego.
@AcyX: Nie ma problemu, ogarniesz szybko, ew. może jakaś pomoc przy konfiguracji wysyłania mms. Trochę mniej aplikacji, ale konkretne i system bardzo szybki (ja korzystałem 10 lat z blackberry i to był jedyny porównywalny system z Ios) Android jest bardzo wolny.
@AcyX:
Kupiłem 14 pro miesiąc temu, wcześniej korzystałem z flagowców Samsunga. Głównie dlatego, że chciałem zobaczyć dlaczego tak ludzie wychwalają iOS'a.

W iOS jest jedna lepsza rzecz od androida - parowanie urządzeń, mimo że windows/android poprawił się tutaj bardzo dobrze tak nadal jest w tyle w porównaniu do iOS'a.

Jako system Android jest lepszy od iOS'a.
Google oferuje multum funkcji/personalizacji, rzeczy są lepiej przemyślane. Apple robi rzeczy na zasadzie "think different"