Wpis z mikrobloga

@qras: spokojnie potrzyma jeszcze trochę dopóki ludzie nie będą gadać, że się kończy (demotywując innych).
Od tego się zaczyna i to jest największym problemem długości życia serwera - osoby, które przychodzą i mówią, że "serwer upada" podczas gdy trzyma się w najlepsze. To jest zazwyczaj pierwszy krok bo nakręcają się teksty typu "kiedy upadnie?", "nie ma nowych graczy", "nie warto zaczynać bo zaraz jebnie". Ludzie sami to nakręcają i przestają grać
@tejotte: nie do konca sie z toba zgodze, wiesz co odpychalo najwiecej ludzi ktorzy dawali zycie serwerowi ? Wlasnie afery zwiazane z gm itd, wg mnie admin nie powinien grac i sie mieszac w wojny i potyczki ludzi a co rusz wychodzily jakies problemy ze ktos cos dostal itp
@qras: to o czym mówisz to problem pojawienia się poczucia niesprawiedliwości, które nie jest podparte faktami. Zgadzam się, że warto poprawić regulamin, żeby nie było takich niejasności czy oskarżeń, które ostatnio były (temat multi-clienta). Nie zmienia to faktu, że content serwera jest świetny, Geron przejął go wierząc w ten projekt i chcąc rozwijać go nie tylko dla ludzi ale także dla siebie. Widać to po ilości poprawek i zmian.

Standardowo na
@qras: kurde trzymajcie się tam, w niedzielę wracam na chatę i zakładam konto i od poniedziałku mam w planach powergaming, szkoda że nie miałem w rękach kompa od świąt, to bym miał już wyskillowaną postać przez te dwa ostatnie tygodnie chociaż :D