Wpis z mikrobloga

@mickpl: ja tam bym sie od razu nie smial - nie znam dokladnie sytuacji, wiec trudno powiedziec czy te liczby maja cokolwiek wspolnego z rzeczywistoscia (zwlaszcza za iel mozna odsprzedac), ale jesli ktos wysykuje z cena nizsza o 15% od konkurencji (pewnie realnie z 10%, bo cos czuje, ze cena jednak w jakims stopniu oddaja proprocje np. nie do konca "ta sam" lokalizacja) to jest to dokladnie ten zabieg, jak dzis
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@del855: przecież oni wszyscy to teraz robią. Zawyżają kure*sko ceny dziur w ziemi (bo tego i tak nikt nie kupuje, więc można wykorzystać jako punkt odniesienia), a to co już mają rozgrzebane puszczają z rabatami lub dają wykończenia i garaże. Najważniejsze to się wyprzedać przed rynkiem wtórnym, który jak jeszcze żyje wzrostami cen z fikcyjnych historycznych raportów. Oni dobrze wiedzą, że trzeba się wyprzedać, bo za jakiś czas po spadku cen
przecież oni wszyscy to teraz robiłą


no robia robia i zrobic nie moga - ja tam celuje we wtorny wiec niespecjalnie sledze pierwotny ale to co tutaj wrzucaja wykopki to chyba jedna z nielicznych (jak nie peirwsza ktora widze) ofert ktora stricte odnosi sie do jedynego sensownego planu na dzis:

dokonac obnizki wyprzedzajacej konkurencji, podkreslajac, ze mamy taniej, a konkretnie to najtaniej, przebillimy w ofercie dotychczasowe najtansze oferty

Jest to zasdnicza roznica
@mickpl: @Szala: skąd żeście sie urwali? Przecież tak zawsze jest, na początku w pierwszym etapie cena wynosi X z każdym etapem wzrasta a na ostatnim jest najwyższa, po wykończeniu to samo, developerowi musi się zwrócić za wybudowanie budynku i mieszkań i zwraca mu się to z nawiązką na 2 etapie na 1 wychodzi prawie na zero może z 2k ma z mieszkania. Nie wiem gdzie tu zdziwienie xd a 13k