Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki o-------m... Przez ponad 2 lata byłem z dziewczyną, która ma borderline. Kochałem ją, ale źle mnie traktowała, robiła mi straszne awantury z byle powodu, oszukiwała mnie i ciągle wbijała nóż w plecy, więc w końcu z nią zerwałem. Po dwóch miesiącach od rozstania pojechałem do niej żeby oddać rzeczy, które u mnie zostawiła. Usiedliśmy i porozmawialiśmy trochę na spokojnie, pierwszy raz od rozstania. W pewnym momencie zaczęliśmy się do siebie zbliżać i choć czułem, że nie powinno tak być to nie potrafiłem się powstrzymać. Skończyło się w łóżku. Mam teraz wyrzuty sumienia. Boje się, że dla niej to oznacza powrót do związku, a ja tego nie chcę. Niby nie rozmawialiśmy o tym, że do siebie wracamy, ale nie wiem co ona o tym myśli. Nie chcę jej ranić, nawet mimo tego, że ona prawie zawsze miała gdzieś moje uczucia.

#zwiazki #rozstania #rozstanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b735c23aff44a0fb1ac528
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Związek z borderline, to niestety ciągła walka i jeśli tego nie akceptujesz, to odejdź i nie rób więcej dziewczynie nadziei.
Moja ex miała podobnie i mimo tego, że to naprawdę inteligentna dziewczyna, to zawsze będzie działała emocjami, nad którymi nie panuje. Dlatego te wszystkie awantury o których piszesz i próby przesuwania granicy...takie jest życie z borderem.
Odpuść, dla swojego dobra i jej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W jakoś sposób taki rollercoaster potrafi być uzależniający, wiec jakoś mocno się nie dziwie że w to wpadłeś.
Co ci pozostaje, jeśli będzie się z tobą kontaktować to powiedz wprost że to nie oznacza powrotu i tyle. Przecież sama jakby nie chciała tego seksu to by powiedziała stop.
  • Odpowiedz