Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przypomniała mi się śmieszna historia sprzed roku. Byłem z pewną dziewczyną, aż pewnego dnia zaczęło się wszystko sypać. Głównie brak zaangażowania z jej strony. Już dawno czułem, że kogoś innego ma na oku. Pewnego dnia przychodzi i bez żadnych emocji mi oznajmia, że odchodzi. Wypaliło się wszystko itp. standardowa gadka. Jednakowo zaznaczyła, że dalej jestem najbardziej wyjątkową osobą w jej życiu. Może coś w tym być, bo nawet jak nie byliśmy razem to spędzaliśmy pół roku przed związkiem każdą wolną chwilę. Wspólne zainteresowania i pasje. Kropka w kropkę. Ogólnie przyjaciele na zabój, potem decyzja o związku i zerwanie.
Mimo, że mocno mnie w sercu zabolało to zawsze starałem się zachowywać bez emocji. Było to tym łatwiejsze, że na ten scenariusz szykowałem się już od miesiąca tylko jakoś nie miałem odwagi wykonać pierwszego ruchu.
Powiedziałem, że rozumiem. Nie będę jej trzymać na siłę. Jednakowo chce zaznaczyć, że dla mojego dobra chce urwać kontakt do 0. Ona odchodzi do sowich przyjaciół, ja do swoich. Blokujemy się wszędzie i zapominamy o sobie.
I teraz najlepsze XD Ona w płacz, że nie chce tracić kontaktu, że liczyła, że będzie jak dawniej. Uświadomiłem ją, że nie będzie jak dawniej i ona o tym wie. Dlatego zapytałem się, jaki jest prawdziwy powód. A ona przez płacz "No ja myślałam, że teraz jest źle. Zrobimy sobie przerwę a może za pół roku jak uczucia mi wrócą to będę miała jakąś szansę powrotu pod warunkiem, że nikogo sobie nie znajdziemy w tym czasie" po czym oznajmiła, że teraz to sobie musi to przemyśleć, czy chce mnie tracić na zawsze
XDDDDDDDDDDDDD
kekłem ostro, powiedziałem, że nie ma co myśleć. Że co ona sobie myśli, że spróbuje sobie poskakać na koledze "xyz" a jak okaże się fałszywym śmieciem tak jak ją każdy ostrzega to wróci do bezpiecznej przystani. Nie odezwałem się ani słowa. Ostania noc razem, spaliśmy a osobnych łózkach. Płakała całą noc, rano mnie przeprosiła i kazała zapomnieć. No to był nasz ostatni poranek razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b6ec233aff44a0fb1abc3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania my się rozstaliśmy przed świętami mi oznajmiła mimo że dwa dni wcześniej potwierdzała przyjaciółce że na pewno będziemy razem na weselu XD powiedziałem te same słowa co ty że nie będę ją trzymał bo też już dawno zaczęła byś oschła i czepialska. Następnego dnia napisała do mnie znaki zapytania i czy coś pisałem a ja że nie a ona że powiadomienie dostała XD No i że możemy się kumplować i czy