Wpis z mikrobloga

Osiem firm wyraziło chęć przebudowy ulicy Marszałkowskiej, w przetargu zorganizowanym przez warszawski Zarząd Dróg Miejskich. Prace prowadzone będą po zachodniej stronie ulicy. W efekcie zniknie jeden pas jezdni, powstaną na nim miejsca postojowe, a na chodniku na którym obecnie parkują auta, zostanie wyznaczona ścieżka rowerowa. Zaplanowano również sporo nowych nasadzeń - drzew, bylin, pnączy i krzewów. Szczegóły tutaj

#warszawa #inwestycje #urbanistyka #transport
Pobierz Projekt_Inwestor - Osiem firm wyraziło chęć przebudowy ulicy Marszałkowskiej, w przet...
źródło: comment_1672935572oPHNPwub8ERsoPYaUSKtOi.jpg
  • 10
@mojnicknawykopie: to jest marnotrawstwo środków publicznych. Wydajesz krocie na projekt, remont, na donice i inne bzdety i za chwilę rozbiera się to bo trzeba zrobić grubszy remont.
Tunel średnicowy to inwestycja jakiej warszawa jeszcze nie widziała. To nie będzie kosmetyka tylko całkowita demolka centrum miasta do poziomu torowisk kolejowych. Nie ma innej możliwości wykonania tego.
Pytasz o łódź. Tak znam inwestycje tunelu kolejowego, robi wrażenie ale kdp zrobi jeszcze większe.
@mojnicknawykopie: ja o niebie, Ty o chlebie...
W przypadku alei nie krytykuje inwestycji tylko kolejność ich przeprowadzania. Nie wiem co jest tu nie jasne dla Ciebie.
A przyjęty projekt przebudowy Marszałkowskiej to nieporozumienie. Zrozumiesz co mam na myśli po przebudowie. Narazie papier przyjął wszystko i lewactwo ogłosiło sukces.