Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że każda #p0lka musi mieć nowy sprzęt jak rodzi się gówniak to na rynku gówniakowych akcesoriów można spotkać niespotykaną nigdzie indziej utratę wartości xD

Przy pierwszym dziecku popełniłem błąd i kupiłem ciężki, #!$%@? - ale nowy - wózek za 1500zł którego nie szło sprzedać za 200zł. Teraz za 500zł kupuję wózkowe mercedesy które nowe chodzą za 3500zł, a nosidełko z bazą isofix kupiłem za 150zł - wszystko w zajebistym stanie. xD

#dzieci
kobiaszu - Z racji tego, że każda #p0lka musi mieć nowy sprzęt jak rodzi się gówniak ...

źródło: comment_1672902982kZUqRlu3UKjWhzbVt4OPav.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kobiaszu: zależy co kupujesz (im lepszy sprzęt, tym lepiej trzyma wartość), za ile (najtaniej ceneo + rabat od sprzedawcy) i jaka jest inflacja. Ja na foteliku/nosidle i bazie obrotowej do niego kupionych w czerwcu 2021 zarobiłem w październiku 2022 kilka stówek :)
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Hm, nie wiem jak to zrobiłeś, ale gratuluję. Ja byłem zawsze "po drugiej stronie barykady". Przy pierwszym dziecku żona kupiła wózek z wyższej półki, po roku na niego marudziła, postanowiła zamienić na inny - pamiętam dokładnie bo byłem poirytowany tak szybką wymianą. Ale zaraz mi przeszło kiedy pogoniła go w kilka dni za ponad 80% wartości. Ten drugi wózek używała znowu z rok, dziecko zaczęło już chodzić ale urodziło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kobiaszu: nosidełko i pierwszy fotelik kupiliśmy używany, ale jak już trochę młody podrósł to kupiliśmy nowy fotelik.

Spacerówkę mamy np. z olx za jakieś śmieszne pieniądze xDD
  • Odpowiedz
Nie chciałbym, żeby moje dziecko jezdziło w wózku po innym, które mogło go zasrać 10 razy. 1500zl to żaden wydatek i w tej cenie mozna dostać bardzo dobry wózek. Oczywiscie jeżeli masz brajanka to takie ze skrzydełkami anioła po 10k też są.


@izydorczyk-sebastian: po co wydawać 1500 jak można wymienić materacyk w gondoli i kupić wykładkę do spacerówki za 100zł? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz