Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu dodałem wpis o tym, że trenuję na siłce ze znajomymi i jest kilka osób, które trenują na bardzo wysokim poziomie. Właściciel siłki (Gym El Toro w Sosnowcu) spytał czy może nam jakoś pomóc, czy czegoś brakuje. Poprosiłem o to, żeby podest do ciągów wyglądał troche inaczej, bo osobom, które robią sumo jest niewygodnie. Całość tutaj opsiałem:

https://www.wykop.pl/wpis/68358217/wczoraj-robilem-trening-na-el-toro-w-sosnowcu-ogol/

Dziś na siłce był nowy podest. Właściciel to super chłop, słowny, jak powiedział tak zrobił.
A siłka to jedna z najlepszych siłowni na jakich byłem. Polecam.
#mikrokoksy #silownia
Pobierz DywanTv - Jakiś czas temu dodałem wpis o tym, że trenuję na siłce ze znajomymi i jest...
źródło: comment_1672874713O2RYsrK5hN62msNRPNr95u.jpg
  • 23
@DywanTv: reklamuj to miejsce tak, to się zlecą masy i będziesz miał problem, żeby się dostać na stanowisko (no i trzeba będzie podnieść ceny) ( ͡° ͜ʖ ͡°) od dawna nie promuję żadnych miejsc, ani usług w internecie, żeby ich nie popsuć (tylko znajomi wchodzą w posiadanie tak tajemnej wiedzy)
@DywanTv: zamykana już oficjalnie. RIP wiec mam do wyboru albo CityFit albo jedną 3 pozostałych siłowni, gdzie pamietają one lata 90te że np. nie ma 2 tych samych talerzy czy hantli z zestawu
@DywanTv: tak to jest, jak ogarnięty właściciel i wie, że w branży cienko... A np. taka sieciówka Fitness Academy we Wrocławiu na Szybowcowej: klimatyzacja któryś tydzień nie działa (można zdechnąć). Nie tak dawno jak padł wzmacniacz audio, to muzyki nie było kilka tygodni. Sauna: można zmarznąć.
@Sylwester_Zwalon: Ławki stojące mogłyby być lepsze, to prawda, chociaż masz jedną wąską składaną, możesz ją wziąć. Co do combo racków to pracują tak jak powinny, nie wiem gdzie masz problem. Te racki mają się ruszać i sztanga ma na nich lekko jeździć.