Wpis z mikrobloga

Dlaczego dla większości mężczyzn aż tak bardzo liczy się tzw. body count, czyli liczba facetów, z którymi spała dana kobieta?

Dla porównania - chyba żadna dziewczyna, z którą się spotykałem nie zadawała mi pytań o moją przeszłość seksualną. Ja też tych pytań zresztą nie zadawałem.

Czy bylibyście w stanie związać się z kobietą, która miała wielu partnerów seksualnych, ale w okresie waszego związku jest wierna, odnosi się do was z szacunkiem i jednocześnie zachowuje wysokie libido i jest, jak to się popularnie określa "dobra w łóżku"?

Odnoszę wrażenie, że dla stałego związku to wzajemny szacunek, wierność i dopasowanie seksualne to podstawy, a nie to, kto ilu miał partnerów. Zjawisko tzw. zazdrości wstecznej jest moim zdaniem pewnego rodzaju zaburzeniem.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #psychologia
  • 139
@zymotic: Ciało można umyć, ale umysłu nie można.
To, że ty masz zamiar traktować partnerkę z szacunkiem, nie oznacza, że inni traktowali ją tak samo.
Zniszczeni i niszczący, ponieważ tylko tego zaznali. Emocje i słowa je przenoszące blakną wraz z ilością, do których są kierowane, aż stają się puste, tak jak puści są ludzie, którzy je przyjęli, aby wypełnić siebie.
@zymotic: Niestabilność emocjonalna + efekt chadziej wdowy. Sorry, ale nikt mi nie wmówi, że pożądanie seksualne to jedyny przypadek, gdy ktoś przesiadając się z lepszego na gorsze nadal zachowa taką samą satysfakcję jak wcześniej.
Przesiadając się z S-Klasy do starej Astry nie będzie się czuć tego samego co kupując sobie taką Astrę za wszystkie oszczędności mając te 18 lat. Podobnie ze wszystkimi innymi rzeczami czy to materialnymi, czy przeżyciami. Zawsze pierwszych