Wpis z mikrobloga

Jezuuuu
Nic mnie tak nie #!$%@? jak stare baby co po robocie swojego życia nie mają. Pracuję teraz w sklepie mięsnym,średnia wiekowa babek to 45+. Są wielce zdziwione że nie chcę zostawać w robocie po godzinach,bo przecież w domu ludzie umierają XD Jak nie ma klientów,to wymyślają jakieś z dupy zajęcia byleby zostać chociaż godzinę dłuzej XD Ogólnie kult pracy i #!$%@?,takiego bezsensownego,bo co to za praca jak człowiek nie wraca styrany do domu XD Teraz zacytuję seniorkę" wcześniej pracowałam po 12 godzin dziennie,a tobie się nie chce 10" No ja #!$%@? XDXDXD
#pracbaza #praca #januszex ##!$%@?
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Przydupaska: kurde też miałem taki przypadek w moim starym januszexie. Taki jeden janusz przychodził zawsze za każdym razem pół godziny przed zmianą i odchodził ostatni. O maszynę dbał lepiej jak o siebie xd. A my młodzi pyk pyk i do domu
  • Odpowiedz
@Leotard00: jeszcze pewnie narzekał na młodych że w dupach się im przewraca, mówił że kiedyś człowiek robił 25 godzin na dobę, za darmo i cieszył się że robota była, a w dzieciństwie mieszkał z 20 rodzeństwa w jeziorze, a do szkoły codziennie chodził codziennie 100 km w jedną stronę przez pole minowe, Himalaje i Saharę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galicjanin: no dokładnie. A jak zaczynałem i zadawałem pytania co do pracy to się ze mnie wyśmiewał, że nie wiem gdzie co jest, jak się obsługuje itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz