Wpis z mikrobloga

W takim metrazu trzeba isc na ustepstwa, zaleta sa trzy pokoje. Minusami to brak zabudowy w przedpokoju, wiec mniej miejsca do przechowywania.
  • Odpowiedz
@barabasz88: 3 pokoje na 48m to jak sam zauważyłeś trochę ciasno. Ale zakładając, że się z tym godzisz to poza tym w tym większym pokoju możesz sobie jeszcze odjąć z 1.5m metra powierzchni bo to jest tak naprawdę przedłużenie korytarza, którego w żaden sposób nie zagospodarujesz tylko ktoś sprytnie przesunął drzwi żeby pokój wyglądał na większy na planie
  • Odpowiedz
  • 2
@barabasz88
- w kuchni brak blatu roboczego, wyspa z barem zamiast stołu rozwiąże problem
- korytarz tuż przy drzwiach wejściowych jest przechodni, syf z butów (szczególnie zimą) będzie roznoszony po mieszkaniu.

Na plus to sporo okien jak na 48m i w sumie 3 pokoje
  • Odpowiedz
@barabasz88: Pierwszy problem to aneks kuchenny, ale to niestety już normalność. Ogólnie dobre mieszkanie dla młodej pary, lub młodej pary z dzieckiem. Pomieszkać chwilę, dorobić sobie i #!$%@?ć.
No i telewizor, który najprawdopodobniej zostałby powieszony naprzeciwko łóżka w sypialni. Z własnego doświadczenia wiem, że będzie on przeszkadzał osobie w drugim pokoju.
  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj:

jeszcze odjąć z 1.5m metra powierzchni bo to jest tak naprawdę przedłużenie korytarza, którego w żaden sposób nie zagospodarujesz tylko ktoś sprytnie przesunął drzwi żeby pokój wyglądał na większy na planie


I żeby dało się je otworzyć do wewnątrz, nie wybijając dziury w szafie. Przemyślane. ;)

@barabasz88
  • Odpowiedz
@barabasz88:
Minusy
1. salon z aneksem 18m2 to biedą. Ja mam oddzielny salon bardzo mały bo wydzielałem kuchnie i zostało mi tego saloniku 15m2 i jest małym nie wyobraźam sobie jeszcze tam dorzucac aneks
2. Brak szaf w korytarzu, po latach doświadczeń stwierdzam że szafy to największe dobro
3. Kuchnia raczej tylko do wyglądania, bo ciężko tam coś ugotowac

Plusy
1. Trzy pokoje
2. Dwustronna tekspozycja, można zrobić przewiew
3. Też
  • Odpowiedz