Wpis z mikrobloga

W takim metrazu trzeba isc na ustepstwa, zaleta sa trzy pokoje. Minusami to brak zabudowy w przedpokoju, wiec mniej miejsca do przechowywania.
  • Odpowiedz
@barabasz88: 3 pokoje na 48m to jak sam zauważyłeś trochę ciasno. Ale zakładając, że się z tym godzisz to poza tym w tym większym pokoju możesz sobie jeszcze odjąć z 1.5m metra powierzchni bo to jest tak naprawdę przedłużenie korytarza, którego w żaden sposób nie zagospodarujesz tylko ktoś sprytnie przesunął drzwi żeby pokój wyglądał na większy na planie
  • Odpowiedz
  • 2
@barabasz88
- w kuchni brak blatu roboczego, wyspa z barem zamiast stołu rozwiąże problem
- korytarz tuż przy drzwiach wejściowych jest przechodni, syf z butów (szczególnie zimą) będzie roznoszony po mieszkaniu.

Na plus to sporo okien jak na 48m i w sumie 3 pokoje
  • Odpowiedz
@barabasz88: Pierwszy problem to aneks kuchenny, ale to niestety już normalność. Ogólnie dobre mieszkanie dla młodej pary, lub młodej pary z dzieckiem. Pomieszkać chwilę, dorobić sobie i s--------ć.
No i telewizor, który najprawdopodobniej zostałby powieszony naprzeciwko łóżka w sypialni. Z własnego doświadczenia wiem, że będzie on przeszkadzał osobie w drugim pokoju.
  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj:

jeszcze odjąć z 1.5m metra powierzchni bo to jest tak naprawdę przedłużenie korytarza, którego w żaden sposób nie zagospodarujesz tylko ktoś sprytnie przesunął drzwi żeby pokój wyglądał na większy na planie


I żeby dało się je otworzyć do wewnątrz, nie wybijając dziury w szafie. Przemyślane. ;)

@barabasz88
  • Odpowiedz
@barabasz88:
Minusy
1. salon z aneksem 18m2 to biedą. Ja mam oddzielny salon bardzo mały bo wydzielałem kuchnie i zostało mi tego saloniku 15m2 i jest małym nie wyobraźam sobie jeszcze tam dorzucac aneks
2. Brak szaf w korytarzu, po latach doświadczeń stwierdzam że szafy to największe dobro
3. Kuchnia raczej tylko do wyglądania, bo ciężko tam coś
  • Odpowiedz