Wpis z mikrobloga

Pograłem trochę w fc4 i to jest kurła far cry jak należy a nie to co ta 6.. Jakies plecaki rakietowe i inne gówna.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tutaj normalne drzewko umiejętności, normalny crafting i ciekawa mapa. Mimo że gra ma na series x 60 fps jakosc obrazu nie zachwyca przez niska rozdzialke a i tak gra mi sie w to wiele przyjemniej niz w 5 czy 6. Jednak te starsze far crye miały to coś o czym teraz zapomnieli #ubisoft #farcry #farcry4 #farcry6 #gownowpis #gry #konsole #xbox #xboxone #xboxseriesx #gaming #microsoft #fpsboost #gra
Pobierz needer - Pograłem trochę w fc4 i to jest kurła far cry jak należy a nie to co ta 6.. ...
źródło: comment_1672781115bE85SmAA4wGVnWeyMlSzsd.jpg
  • 22
@needer: Ja ostatnio przeszedłem FC5 i teraz kończę FC6 i gra się tak samo przyjemnie, przy czym Yara to bardzo ładne mapka i widoczki są mega przyjemne. Supremo użyłem może z 5 razy, z czego dwa przypadkowo myląc klawisze. Co do pasków zdrowia, dobrze zrobiona broń z amunicja przeciwpancerna bodajże, kosi każdego przeciwnika po strzale w głowę. Mniej więcej od połowy gry gram już jednym setupem i w ogóle nie zwracam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ktomizajalnazwy: W piątce #!$%@? crafting i sens polowania na zwierzęta, żeby zdobyć materiały na kaburę czy plecak.
5 wciąż była fajna bo miała świetnie zrobiony świat, ale brakowało tego 'połączenia' z naturą, które było czuć we wcześniejszych częściach.

No ale ponoć to ludzie sami narzekali na polowania czy konieczność zbierania roślin na apteczkę, to usunęli. Animacje skórowania zwierząt też im przeszkadzały, podobnie jak brak automatycznego tworzenia leków ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
znikający ninja i #!$%@? wie co


@rtone: Nie kojarzę takiego przeciwnika.
Chyba, że chodzi o te narkotyczne wizje, ale to w każdej części było takiego, dla mnie zupełnie niepotrzebne i wybijające z klimatu
@needer: Ale mając raz zrobioną broń potem nie zwracasz na te paski uwagi w zasadzie. Wrogowie leżą po strzale w głowę, albo po kilku w tułów, niczym nie różni się to od grania bez tych pasków - nie ma sytuacji jak chociażby w The Division ze trzeba magazynek ma gościa zmarnować.
@Beeercik: Przecież był crafting. Też trzeba było na te pumy i niedźwiedzie polować, i były wyraźne profity z tego w postaci więcej slotów na amunicję czy coś w tym stylu. I naturka też tam była fajna moim zdaniem. Miejscami dużo większa dzicz niż w tej czwórce właśnie. Jakieś jaskinie, wodospady, góry, lasy i tak dalej, to w piątce są zajebiście zrobione.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RandomNetUser: No był absurdalny, jak większość rzeczy w grach, czasami takie uproszczenia są konieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możnaby to równie dobrze zamienić na wizytę u handlarza i 'upoluj mi 3 dziki i krokodyla albinosa to dostaniesz za to portfel', ale wtedy ludzie by podnieśli larum 'po co takie coś, skoro można iść do sklepu i kupić portfel za walutę'
@nika_blue: No fakt, że w czwórce była większa możliwość dokonywania jakichś wyborów. Ale czy postacie same w sobie były ciekawsze, to nie wiem. Na pewno antagonista mi się bardziej podobał w czwórce, ale ten Sabal i ta babeczka to mnie #!$%@? na przykład. W piątce z kolei bardziej mi ci "bossowie" zapadli w pamięć, ta laska naćpana i tych dwóch braci-psycholi. A z sojuszników to już nie wiem kto tam był
@needer: Czwórka była dobra. Wdrapywanie się albo wlatywanie brzęczykiem na wieże. Śmieszne teksty i zachowania przeciwników zwłaszcza gdy się ich ostrzeliwało snajperką z ukrycia (na północy Kyratu wplatali chińskie przekleństwa) albo wypuszczało drapieżne zwierzęta z klatek w posterunkach, rzucanie baitów. Jak się dorwało do Piły to żaden przeciwnik nie miał szans, nawet miodożer. Honey badger! Kill that animal!
@Gnojokok: no gra mi sie w to super, dopiero kilka h za mna ale jestem zadowolony a 6 mnie bardzo odrzucila. Jakby sie uwstecznili - jedynie grafika lepsza, nawet SI wydaje mi sie glupsze w 6 ale moze tylko mi sie wydaje ;) Jak zwykle jestem zwolennikiem lepszej grafiki tak tutaj wole grac w 4 z gorsza grafa a sprawia mi to wielee wiecej funu, w 6 wogole tego nie czułem
@needer: Piątka i Szóstka przeginają z treściami woke i feminizmem. Za dużo bab w tych grach i wszystkie są zrobione na rambo a faceci to albo jakieś #!$%@? albo sami źli w kontraście do dobrych bab
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przecież był crafting. Też trzeba było na te pumy i niedźwiedzie polować, i były wyraźne profity z tego w postaci więcej slotów na amunicję czy coś w tym stylu.


@ktomizajalnazwy: Ale tam ten crafting nie wynikał bezpośrednio z polowania, tzn. 'zbierz 3 skóry bawoła i wykonaj z nich plecak' tylko 'zabij 3 wiewiórki i odblokuj ciche chodzenie' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi takie coś zaburza immersję.

A