Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lentilek:

Przynajmniej taka narracja panuje, nie można nic powiedzieć na naszych braci XD


W Polsce są debile, mało tego w każdym środowisku są debile w tym też w środowisku naukowym
  • Odpowiedz
@Gawol_1: jak obcokrajowiec nie przyjął mandatu (płatnego na miejscu dla obcokrajowców), to powinien od razu trafić w pasiaki do momentu odbycia się sprawy. Widzę jednak że znowu ukraina jest w Polsce lepiej traktowana niż polacy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gawol_1: pewnie polak na ukraińskich blachach xdd kacapie jak nie masz potwierdzenia że to Ukrainiec, wraz z ukraińskim aktem jego urodzenia to znaczy że kłamiesz
  • Odpowiedz
A co to zmienia skąd był, debil to debil XD nie ważne czy z Ukrainy czy z Niemiec czy z Polski


@Makowieciasto: o #!$%@? jaki to jest clown world teraz xD przed wojna to jak ktos sie #!$%@? po pijaku, to od razu bylo wieszanie psow na 'upaincach', a tera nagle to nie jest wazne skad XD narodowosc niewazna nagle, ale kolor skory to pewnie wciaz wazny jesli sprawy nie dzieja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gawol_1: czemu szkalujesz ukraińców? To pewnie był ruski agent udający ukraińca.
A Ty sam pewnie dostajesz kopiejki za takie wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ach te wykopki, głupi ten tekst powyżej ale wygląda tu jak częste wpisy...
  • Odpowiedz
tutaj się nie zgodzę bo kultura jazdy Ukraińców to początek lat dziewięćdziesiątych w Polsce i jest tam mentalność 'siły'


@qaluhilak: Jak nie masz potwierdzenia w statystykach, to zamknij grzecznie mordę i wracaj na pole XD A nie wyjaśniasz mi tutaj jakieś pierdoły

A propo mój komentarz był o tym że nie ważne z jakiego kraju jest ważne że debil, jak się nauczysz czytać z zrozumieniem to może nie napiszesz już więcej
  • Odpowiedz
o #!$%@? jaki to jest clown world teraz xD


@Steven_Hyde: Ale o czym ty mi tu mówisz, dla mnie to nie miało nigdy znaczenia, miało to znaczenie dla ludzi którzy robią wojenki polityczne, jeśli coś ma potwierdzenie w statystykach, to jak najbardziej się z tym zgodzę, ale co mnie interesuje że jakiś ukrainiec coś #!$%@?ł na drodze, jakby to był polak to też debil, zgłosić i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
jak ty się do mnie zwracasz prostaku, #!$%@?ą mnie takie gnoje jak ty co potrafią tylko płuc i syczeć


@qaluhilak: Jaki znowu prostaku, to ty mi tu wyskakujesz z jakimś chłopskim rozumem do tego czytać nie umiesz i się pultasz, dalej nie widzę niczego na potwierdzenie twojej tezy noobasie

"tutaj się nie zgodzę bo kultura jazdy Ukraińców to początek lat dziewięćdziesiątych w Polsce i jest tam mentalność 'siły'"

Nie zgadzać to
  • Odpowiedz