Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem o co się prują wykopkowe inwestorki...
Przecież macie na wykresie jak byk 2 razy w ciągu roku zyski po 100% niemal, a bronią robotnikom raz dostać mimo infalcji 25%
zamordystyczne świnie nienażarte, a potem się dziwią jak politycy im robią to samo z zyskami firm, a sami dokładnie tacy sami....sami do oporu a drugiemu to tylko w pysk by dali bo się śmieli upomnieć...a jeszcze mają czelność uważać się za ELITE intelektualną xD
Bo wam zyski w firmie spadną o 5%!!!!
Wieprze normalnie nienażarte...


#jsw #gielda #gornicy #bekazpodludzi
Pobierz PoteznyPiSowskiInwestor - Nie rozumiem o co się prują wykopkowe inwestorki...
Przeci...
źródło: comment_1672763177aLVe3IiHWNj5fHLhfRUmUW.jpg
  • 22
@Mikeletto: Nie masz pojęcia o czym piszesz, ale jak to klasyczny ubogi umysłowo Polak cos musisz napisać. Jak wynika z artykułu który dodałeś wynika że barbórka wypłacona w ratach była wypłacona niezgodnie z prawem bo jako nagroda powinna być wypłacona w całości, co nie ma nic wspólnego z tym co ja pisałem. https://www.parkiet.com/surowce-i-paliwa/art21066541-jsw-wyplaci-14-pensje-pozniej-i-z-odsetkami
z tego artykułu wynika ze pracownicy dołowi zrzekli się (na okres 3 lat) deputatu węglowego oraz 14 a
pracownicy dołowi zrzekli się (na okres 3 lat) deputatu węglowego oraz 14 a pracownicy powierzchniowi także barbórki


@poul121: ale wiesz że to tylko dowodzi ich głupoty? Bo zamiast zrzec się wypłat powinni ich zarządać w postaci udziałów, żeby odrobić sobie na dywidendach gdy spółka wyjdzie na prostą.
@MilionoweMultikonto: Ale wiesz że to nie kapitalistyczna Ameryka tylko Polska? XD Poza tym jak ktoś wcześniej napisał górnicy to nie najtęższe umysły tego narodu. Poza tym ciężko byłoby ich przekonać do akcji po tym jak otrzymali akcje w momencie wejscia na giełde i obiecywane złote góry po czym patrzyli jak akcje spadają do okolic 7 zł.
@Mikeletto: Oczywiście musisz używać epitetów uważanych za obraźliwe, ale to świadczy tylko o tobie. Podany artykuł jest z roku 2018 który opisuje system wypłacania 14 za rok 2016 i to tylko dla kopalni Pniówek. Ogolnie z tego co wiem to po roku 2017 w którym to JSW zarobiło 2.5 mld (mld to miliard nie milion tak dla sprostowania bo nie wiem czy wiesz) zarząd JSW postanowił wypłacić załodze 14 pensje własnie